Оқытушылар арасындағы турнирдің күміс жүлдесі

12 Ақпан 2019

2019 жылдың 9 ақпанында Қарағанды Экономикалық университетінің спорт кешенінде Қарағанды қ. университеттерінің профессорлы-оқытушылар құрамы мен қызметкерлерінің арасында мини-футболдан II турнир өтті. Биылғы жарыс Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шығарылуының XXX жылдығына арналды.

Дәстүрлі турнирге облыстың төрт жоғары оқу орнының құрама командаларының оқытушылары қатысты: ҚарМУ, ҚарМТУ, ҚЭУ және ҚМУ.

Турнирдің ұйымдастырушылары, жанкүйерлері және Қарағанды облысының «Ауғанстандағы соғыс мүгедектері мен ардагерлер одағының» өкілдері спортшыларды жылы қарсы алды.

Ашылу салтанатынан кейін футбол турнирінің ойындары басталды. Көптеген қатысушылардың жасына қарамастан, командалар бар күштерімен ойнады. Көптеген жанкүйерлер өздерінің командаларына, әсіресе спортшылардың әсерлі әрекеттеріне  қол шапалақтап қолдау көрсетіп отырды.

Бірінші ойында ҚММУ командасы ҚарМТУ-мен кездесті. Ойын барысында 0: 2 есебімен келе жатып біздің спортшыларымыз соңғы минутта 2: 2 есебімен теңестірді (голдар И.В.Кофанов). Екінші ойында ҚММУ ойыншылары турнирдің иелері КЭУ-мен  7: 1 есебімен оңай жеңіп алды.

ҚарМУ-дың ойыншыларымен болған соңғы матчта біздің командамызға (айтпақшы, турнирдің ең үлкені - орташа жасы 49 жас) тек жеңіс қана керек болды. Матчтың бірінші жартысы аяқталған соң, есеп 0: 0 есебімен ашылмады. Ойынның екінші жартысы аяғына келгенде ҚарМУ ойыншылары жылдам қарсы шабуыл жасады және 1:0 есебімен алды. Содан кейін қатты қорғанысқа кетіп, қалаған тепе-теңдікке қол жетті. Қорытынды нәтиже - 1: 1(гол соққан  К.К.Толеубеков).

Қарағанды ЖОО-ның ПОҚ II турнирінің қорытындысы:

IV орын – ҚарМТУ

III орын - ҚЭУ

II орын -  ҚМУ

I орын -  ҚарМУ

Ұйымдастырушылар ҚМУ-нің ойыншыларын И.В. Кофановты үздік бомбардир және А.К.Тухметовты үздік қақпашы деп таныды.

Жастармен жұмыс жасау бөлімі