Назар аударыңыз!
20 Шілде 2015
Құрметті әріптестер, 2015 жылдың 03 шілдесінде Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Барселонаның жоғары мектеп менеджментіне енді, Испания GSMB толық құқықты ассоциация серіктестігі болып табылады
16 Шілде 2015
2015 жылдың 10-11 шілдесінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің базасында «Жедел ішек инфекциялары (балаларда және ересектерде), диагностикалаудағы және емдеудің заманауи әдістері» республикалық оқыту семинары өтті.
Магистранттардың қорытынды аттесттауы
03 Шілде 2015
Қорытынды аттесттауға 43 магистрант жіберілді және МАК бірінші кезеңінен – кешенді тестілеуден сәтті өтті. Кешенді тестілеу 13.05.2015 жылы өткізілді.
Назар аударыңыз!
01 Шілде 2015
ҚР БжҒМ лицензияны қайта тіркеуден бас тартуына байланысты «Мемлекеттік мүлік туралы» ҚР Заңының негізінде ҚММУ РМК медициналық колледждің жұмысын тоқтатты, соған сәйкес республикалық мемлекеттік кәсіпорындар техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру саласында жұмыс жүргізе алмайды.
II Жазғы студенттік микробиологтар мектебі
30 Маусым 2015
2015 жылдың маусым айының 15-18 жұлдызы аралығында ҚММУ-ң микробиология кафедрасында II Жазғы студенттік микробиологтар мектебінің (ЖСММ) сабақтары өтті. Ұйымдастыру және өткізу шаралары кафедраның меңгерушісі, доцент С.Б.Ахметованың, доцент Л.Г. Филатованың, оқытушы Г.А. Назаренконың басшылығымен өткізілді.
Құттықтаймыз !!!!!
30 Маусым 2015
Жас көшбасшылар форумы
29 Маусым 2015
«Қазақстан студенттерінің Альянсы» Республикалық студенттік қозғалыс бастамасы бойынша ұйымдастырылған жас көшбасшылар форумы маусымның 8-нен 12-не дейін Баянауылда өтті. Форум студенттерді, жастар ұйымдарының жетекшілерін, қалалық және облыстық БАҚөкілдерін және Қазақстанның барлық аймақтарынан құрметтіқонақтарды жинады. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің атынан келген профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің студенттері Жұлдыз Қуаныш жәнеҚММУ СӨӨБК-нің төраға
Медициналық қызметкер күнімен!
25 Маусым 2015
18 маусым, ҚММУ акт залында Медициналық қызметкер күніне арналған салтанатты жиын өтті.
Үздік ғалым-2015
24 Маусым 2015
Өткен жұма 19 маусым күні Астана қаласының Бейбітшілік пен татулық сарайында Медицина қызметкері күніне арналған салтанатты жиналыста Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік дамыту министрлігі жыл сайын өткізіп тұратын «Мамандығының үздігі» конкурсының жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті.
2015 жылдың бітіруші – резиденттерінің ҚМА бірінші кезеңінің қорытындылары.
24 Маусым 2015
2015 жылдың 15 маусымнан 9 шілде аралығында ҚММУ-да резидентура тыңдаушыларының арасында Қорытынды мемлекеттік аттестаттау өтуде. Аттестаттау комиссиясының назарына 13 мамандық бойынша: «Офтальмология, оның ішінде балалар», «Оториноларингология, оның ішінде балалар», «Невропатология, оның ішінде балалар», «Онкология, оның ішінде балалар»