Сенім кездесуі.
28 Қыркүйек 2015
ҚММУ тәрбие – әдістемелік жұмысы байынша проректоры В. Б. Молотов-Лучанский мен осы университеттің бірінші курс студенттері арасында өзара сенімділікте қалыптасқан әңгіме өтті.
Шығыс Памирға халықаралық ғылыми экспедиция
23 Қыркүйек 2015
26.07.15-23.08.15ж аралығында Абуали ибн Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінің ұйымдастыруымен Шығыс Памирда (Мургаб ауылы, ұзындығы 3660 м т.деңг.) өткізілген халықаралық ғылыми экспедициясына Қазақстан, Тәжікстан және Ресей медицина ЖОО-ның өкілдері қатысты. Экспедицияны м.ғ.д., профессор, ТММУ-ң қалыпты физиология кафедрасының меңгерушісі Ф.А. Шукуров басқарды.
Ректордың сыйлығы.
23 Қыркүйек 2015
Оқу жылының басында медицина университетінің спортшылары ғажап сыйлық алды.
Эссе конкурсы
23 Қыркүйек 2015
17 қыркүйекте Қарағанды қаласы әкімдігінің қолдауымен Жастармен жұмыс жөніндегі орталығы «Ұлы жеңісті жүрегімізде сақтаймыз!» атты қалалық шығармашылық эссе конкурсын өткізді.
Тазалық кубогы
22 Қыркүйек 2015
Қоғамдық маңыздылығы бар орындардың (саябақтар, алаңдар, гүлзарлар) экологиялық және санитарлық жағдайын жақсарту және жастар арасында экологиялық мәдениетті қалыптастыру мақсатында 2015 жылдың қыркүйек айының 19 жұлдызында
Ал сіз жазылып үлгердіңіз бе?
22 Қыркүйек 2015
Сіздің мүмкіншілігіңіз бен қызығушылығыңыз бар ма? Сіз басқа еш жерге жазылмадыңыз ба? Ендеше қыркүйек айының 19-жұлдызында сағат 12:00-де келіп, әрқайсымыздың жан-жақты дамуымызға және өсуімізе септігі тиетін, сондай-ақ өзіңізді жақсы қырынан танытуға мүмкіндік беретін университетіміздің әр түрлі үйірмелер , клубтар мен топтарымен танысуға үлкен мүмкіндігіңіз бар.
Болашақ жеңістерге алғашқы қадам
17 Қыркүйек 2015
2015 жылдың 15 қыркүйек күні "Самұрық" студенттік Республикасының Спорт министрлігінің кездесуі өтті. Кездесудің негізгі мақсаты – дене шынықтыру мәдениеті және спортқа студенттерді ынталандырудың жағдайлар кешенін аңықтау.
Құттықтаймыз!
15 Қыркүйек 2015
2015 жылы 11қыркүйекте Астана қаласында өткен орыс тілі бойынша «Ой-сана» атты республикалық байқаудан Жалпы медицина және стоматология факультетінің 2-курс студенті Тастубай Айжан І орынға иеленді. Айжанға тек биік шыңдардан көріне беруіне тілектеспіз!
ҚММУ «Самұрық» студенттік парламентіне сайлау
11 Қыркүйек 2015
5 қыркүйекте Қарағанды мемлекеттік медицина университеті бас корпусының 329 дәрісханасында ҚММУ «Самұрық» студенттік парламентке жыл сайынғы сайлау өтті. Осы жылдан бастап біздің жоо-ның студенттік өзін-өзі басқаруы басқа форматта жұмыс істейтін болады: студенттік өзін-өзі басқару комитетінің (СӨӨБК) орнына басқару органдары Президент, 9 депутат және 12 министрлік болатын ҚММУ «Самұрық» студенттік парламенті күшіне кіреді.
IFMSA Тамыз Бас Ассамблеясы
11 Қыркүйек 2015
Халықаралық медицина студенттерінің қауымдастықтар федерациясының жалпы ассамблеясының 64 тамыз кездесуі 3-9 тамыз аралығында туристтік әсем қала, Охридте (Македония) өтті. Әлемнің түпкір - түпкірінен 100 аса елден 750 медицина студенттері IFMSA- дің 64 тамыз кездесуінде жиналды. Қазақстаннан 3 делегат қатысты- Қымбат Қабдуллина (ҚММУ, 4 курс), Ғазиза Мұрат (ҚММУ, 3 курс) және Айбар Темірбекұлы (НУ, 4 курс).