Сенім кездесуі.

28 Қыркүйек 2015

ҚММУ тәрбие – әдістемелік жұмысы байынша проректоры В. Б. Молотов-Лучанский мен осы университеттің бірінші курс студенттері арасында өзара сенімділікте қалыптасқан әңгіме өтті.

Мұндай кездесулер дәрігерлер арасында өткізу бұрыннан дәстүрге айналған болатын және осы жолы биология мен фармация факультетінде өтті.

Өз сөзінде В. Б. Молотов-Лучанский факультеттегі әр мамандықтың қажеттілігіне, әсіресе «Мейірбике ісі»,  «Фармация» бөлімдерінің маңыздылығына тоқталды.

Университеттің жаңа бағыты «Фармацевтикалық өндірістің технологиясы» мамандықтың ашылуы болды. Қазақстанда үнемі әлемдік стандарт негізінде фармацевтикалық өндірістерді кеңейту мәселесі көтеріліп келеді, сонымен бірге біздің елімізде осы сала байынша мамандықтар тапшы болып отыр.

Сонымен бірге университеттің 65 жылдық мерейтойы жайында да сөз қозғалды, проректор осы іс-шараға арналған жоспарды айта кетіп, студенттерді құттықтап жемісті еңбек етуді тіледі.