Латынға көшу - қазақ тілі дамуының басты факторы
20 Қазан 2017
Қазанның 19-жұлдызында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қазақ тілі кафедрасы оқытушыларының ұйымдастыруымен және ф.ғ.к., доцент С.Ж.Шахинаның жетекшілігімен «Латынға көшу - қазақ тілі дамуының басты факторы» тақырыбында дәріс өткізілді.
Вебинар «Балалар демікпесі»
20 Қазан 2017
Иммунология және аллергология кафедрасында GlaxoSmithKlineкомпаниясының өкілдерімен GSK вебинарлары бағдарламасы бойынша «Балалар демікпесі» атты тақырыпта вебинар ұйымдастырылды.
Вебинар «ӨСОА фенотиптері»
20 Қазан 2017
Иммунология және аллергологиякафедрасында GlaxoSmithKline фармациялық компаниясының өкілдерімен бірлесіп «ӨСОА фенотиптері» тақырыбы бойынша кезекті вебинар ұйымдастырылды.
Дүниежүзілік салауатты тамақтану күні
20 Қазан 2017
ҚММУ спорт клубы 14 қазан күні «Тамақтану гигиенасы, жалпы гигиена және экология» кафедрасымен, сонымен қоса «Самұрық» студенттік республикасымен бірге ЖОО «Дүниежүзілік салауатты тамақтану» күніне арналған бірқатар іс-шараларын өткізді.
Спорт ханшайымының қоласы
20 Қазан 2017
ҚММУ спорт клубы жеңіл атлетика секциясының қатысушыларымен бірге (жаттықтырушыЖ.А.Ахметов) 14 қазан күні жыл сайынғы қалалық жеңіл атлетикалық «Алтын күз» атты кроссқа университеттің құрама командасымен қатысты.
Студенттер арасында құқықбұзушылықтың алдын алу
20 Қазан 2017
11 қазан күні №1 жатақханада жастармен жұмыс жөніндегі бөлім және «Самұрық» СР коррупцияға қарсы күрес министрлігі ҚММУ студенттері ОЖПҚ аудандық инспекторы орталық полиция капитаны Диас Габитұлымен кездесу өткізді.
Рухтылық– татулыққа және келісімге жол
20 Қазан 2017
16 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «INSIGHT» және «Намыс» пікірталас клубтарымен бірлесіп «Рухтылық – татулыққа және келісімге жол» тақырыбында дөңгелек үстелін өткізді.
Павлодар облысының жұмыс берушілерімен кездесу
20 Қазан 2017
2017 жылдың 13 қазанында Қарағанды мемелекеттік медициналық университетінде 2017-2018 оқу жылында бірінші кездесу «Жалпы медицина» мамандықтары бойынша 5 және 7-курстар студенттерімен Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ «Екібастұз қалалық ауруханасы» КМК бас дәрігері Андосов Мұхаметқайыр Тағлымұлымен өтті.
«Өкпенің созылмалы обструктивті аурулары бойынша күнделікті өмірлерінде науқастардың шешілмеген мәселелері: терапияны қалай таңдау?» вебинары
20 Қазан 2017
Иммунология және аллергология кафедрасында GlaxoSmithKline компаниясының өкілдерімен 14.10.2017ж. «Өкпенің созылмалы обструктивті аурулары (ӨСОА) бойынша күнделікті өмірлерінде науқастардың шешілмеген мәселелері: терапияны қалай таңдау?»
«Медициналық білім беруді интернационализациялау» тақырыбында IV Орталық-Азиялық халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция аясында «Студенттік ортада жастар кәсіпкерлігінің экожүйесін құру» дөңгелек үстелі.
19 Қазан 2017