Рухтылық– татулыққа және келісімге жол

20 Қазан 2017

16 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «INSIGHT» және «Намыс» пікірталас клубтарымен бірлесіп «Рухтылық – татулыққа және келісімге жол» тақырыбында дөңгелек үстелін өткізді.

Қарапайым емес осындай сұрақты жете ұғынуға Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары С.А. Никифирова және А.Х.Жоломанова көмектесті.

Қызу пікірталас барысында пікірсайысшылар рухтылық және дін – әртүрлі түсінік екендігі туралы жалпы пікірге тоқталды. Автоматты түрде діни адамды рухы мықты немесе керісінше деп айтуға болмайды, дегенмен рухты және дін өмірде жиі кездеседі.

Рухтылық адам ішіндегі адамгершілік кеңістігін толықтыруға көмектеседі, адамгершілік кеңістігі ой және жас ұрпақ өкілдері арасында кеңінен таралған.

Пікірталас қорытындысында әрбір қатысушы ой қортыту үшін үлкен мағлұмат алды.

Дөңгелек үстел дәстүрлі фотосессиямен және осындай өзекті мәселе бойынша әртүрлі жас өкілдері арасында пікіралмасу жиірек өткізілсін деген тілекпен аяқталды.

Фисенко Игорь (5-119 ЖМ)

«INSIGHT» пікірталас клубының жетекшісі