Спорт ханшайымының қоласы

20 Қазан 2017

ҚММУ спорт клубы жеңіл атлетика секциясының қатысушыларымен бірге (жаттықтырушыЖ.А.Ахметов) 14 қазан күні жыл сайынғы қалалық жеңіл атлетикалық «Алтын күз» атты кроссқа университеттің құрама командасымен қатысты.

Жеңіл атлетикалық кросс салауатты өмір салтын насихаттауға және жастарды дене шынықтыру мен спортпен айналысуға тартуға бағытталған. Жас жігіттер бір шақырым қашықтықты, ал қыздар бес жүз метр қашықтықты еңсерді.

Жеңіл атлекалық кроссқа біздің команда келесі құрамада шықты:

Койшибаева Айнур (6-127 ОВП)

Ендальцева Виталина (2-076 ОМ);

Ребрина Оксана (5-126 ОМ);

Нурбайкызы Жанерке (4-022 ОМ);

Абдимуратова Үміт (3-015 ОМ);

Нургазиев Бексултан (3-017 ОМ);

Рогозин Вячеслав (7-064 ОМ).

Ауа райы бәсекелестік үшін қолайлы болды. Барлық қатысушылар көңіл-күйлері көтеріңкі және спорттық толқуда болды.

Жеңіске деген ерік күші және керемет дайындық танытып, біздің жігіттер мен қыздар күресте 500 және 1000 метр қашықтықта үшінші орындарға ие болды.

Барлық команда мүшелері естелік медальдармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды.

ҚММУ спорт клубы