ЖАСТАР ФОРУМЫ
26 Қазан 2017
24 қазан күні Қарағанды экономикалық университетінің Студенттер сарайында Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» мақаласын жүзеге асыру аясында
«Операциялық менеджмент» мастер – класы
26 Қазан 2017
24-25 ақпан күндері Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Халықаралық бизнес академиясының бизнес-тренері, Қазақстандағы «Менталды технологиялар институты» жобасының (менеджерлердің тиімділігін арттыруға бағытталған тренингтердің авторлық бағдарламалары
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің патологиялық физиология кафедрасына PhD доктор, профессор Кирилл Терзийскийдің келу тәжірибесі туралы
25 Қазан 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің патологиялық физиология кафедрасында академиялық ұтқырлық шеңберінде 16.10.2017 – 27.10.2017 ж. аралығында И.П. Павлов атындағы Пловдив медициналық университетінің патологиялық физиология кафедрасынан PhD доктор
Кәсіби тәжірибе бойынша жауапты оқытушылармен жиналыс
24 Қазан 2017
2017 жылғы 20 қазанда Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде кәсіби практика бойынша жауыпты оқытушылармен «Жалпы медицина» мамандығы бойынша жиналыс өткізілді.
Халықаралық қатысумен «Респираторлық медицинадағы инновациялық технологиялар» IVРеспубликалық ғылыми-практикалық конференциясы.
24 Қазан 2017
Бүгінгі таңда заманауи пульмонологияның ең өзекті мәселелерінің біріне пневмония, СОӨА, өкпенің интерстициальды аурулары, бронхиальды демікпе жатады. Жаңа диагностикалау әдістерін енгізілуіне қарамастан аурулардың патогенезі бойынша сәйкес клиникалық-рентгенологиялық және морфологиялық белгілерінің қиындықтары сақталып, көптеген диагностикалық қателіктердің туындауына әкеледі.
Атыраудан алтын медальмен
24 Қазан 2017
Атырауда мүмкіндігі шектеулілер арасында ҚР V Спартакиада ойындары өтті. Жарысқа Қарағандының 14 облысынан 16 команда құрамында 1119 спортшылар спорттың 11 түрінен қатысты.
Күншығыс елінде
24 Қазан 2017
Биылғы оқу жылында, Қазақстан медицина жастары ұйымының (KazMSA) мүшелері Азия-Тынық мұхит аймағының кездесуіне (APRM) қатысты. Бұл кездесу Жапонияның Токио қаласында 18 елдің медицина жастарын жинады.
Профилактикалық әңгімелесу
23 Қазан 2017
18 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ «Жеке заттарды ұрлатудың алдын-алу» тақырыбында студенттермен Орталық полиция бөлімінің тегеушісі М.А.Шокеевамен кездесуін ұйымдастырды. Кездесуге ректор көмекшісі А.Д.Карасартов және ЖЖБ басшысы А.А.Унгарбаева қатысты.
Эразмус+ Қазақстандағы Ұлттық кеңсесінің ҚММУ-не сапары
23 Қазан 2017
18 қазанда ҚММУ-не Эразмус+ бағдарламасының Қазақстандағы үйлестірушісі Тасбулатова Шайзада Умирзаковна, Эразмус+ Қазақстандағы Ұлттық кеңсесінің менеджері Асматуллаева Нелли Смаиловна, сонымен қатар қазақстандық үш жоо-ның: Л. Н. Гумилев атындағы Евразия ұлттық университеті, Нархоз Университеті және Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университетінің өкілдері келді.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру
23 Қазан 2017
2017 жылғы 23 қазанда Инновациялық технологиялар трансферті орталығының базасында «Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктіліктерін арттыру және қайта даярлау» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес «ЖОО клиникалық кафедраларының ПОҚ оқыту» модулі бойынша оқыту бастады.