Атыраудан алтын медальмен

24 Қазан 2017

Атырауда мүмкіндігі шектеулілер арасында ҚР V Спартакиада ойындары өтті. Жарысқа Қарағандының 14 облысынан 16 команда құрамында 1119 спортшылар  спорттың 11 түрінен қатысты.

Қимыл-қозғалысы қиын спортышылар арасында суға жүзу бойынша Қарағанды облысы құрама командасы турнирде бірінші орын алды. Қарағанды атынан ҚММУ студенті Әуез Арайлым (3-019 ЖМ) қатысты. Спортшымыз еркін стиль және баттерфляйда 50 метрлік қашықтықтан күміс медаль және 100 метр қашықтықтан еркін стиль бойынша алтын медальді жеңіп алды. Талантты спортшы ҚР жаттықтырушысы Манохина Наталья Егоровнаның басшылығымен жаттығады.

Бүгінгі студенттердің жемісті жұмыстарын құрайтын ең маңыздысы салауатты өмір салтын ұстануға ұмтылу екендігін айтып өткім келеді. Спорт сапасына – мақсаттылық, табандылық және еркіндік күнделікті өмірде және жетістікке жетуге көмектеседі.

ҚММУ Спорт клуб.