Кәсіби тәжірибе бойынша жауапты оқытушылармен жиналыс

24 Қазан 2017

2017 жылғы 20 қазанда Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде кәсіби практика бойынша жауыпты оқытушылармен «Жалпы медицина» мамандығы бойынша жиналыс өткізілді.

Жиналыста Клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімінің бастығы Омарқұлов Бауыржан Кәденұлы кіріспе сөз сөйледі.  Одан әрі бөлім бастығының орынбасары Сергекбаева Жұлдыз Қайырқызы әдістемелік құжаттармен, академиялық күнтізбе, тәжірибені өту кестесі, МЖМБСмен таныстырып өтті. Кәсіби тәжірибе бойынша маманы Қасымова Әлия Әмірбекқызы 2017-2018 оқу жылына кәсіби тәжірибені жүргізу бойынша таныстырыламын көрсетті. Жиналыс барысында жауапты оқытушылар белсенді түрде сұрақтар қойды. Жаңа МЖМБС сәйкес жұмыс бағдарламаларын, бағалау белгілері, медициналық бақылаудан өту, кәсіби тәжірибе бойынша шарттар мен күнделіктердің толтыру ережесін талқылады.

Жиналысқа 1 және 5 курстардан «Жалпы медицина» мамандығының кәсіби тәжірибе бойынша 13 жауапты оқытушы қатысты.

Клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру жөніндегі бөлімі