Профилактикалық әңгімелесу

23 Қазан 2017

18 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ «Жеке заттарды ұрлатудың алдын-алу» тақырыбында студенттермен Орталық полиция бөлімінің тегеушісі М.А.Шокеевамен кездесуін ұйымдастырды. Кездесуге ректор көмекшісі А.Д.Карасартов және ЖЖБ басшысы А.А.Унгарбаева қатысты.

Профилактикалық кездесу барысында құқық қорғау органдарының өкілі қатысушыларды Қарағанды облысы бойынша құқықбұзушылық статистикасын, сонымен қатар «Ұрлау» 188 УК РК бабы бойынша түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Бап бойынша жеке мүлікті ұрлағаны үшін азамат үш жылға дейін бас бостандығынан айырылады.

Кездесу қорытындысында, М.А.Шокеева құқықбұзушылықтың құрбаны болмау үшін қандай іс-шаралар қолдану қажет екендігін әңгімеледі, сонымен қатар жиналғандарды заттарын қараусыз қалдырмауға және мұқият болуға шақырды.

Кусайынова Аида (1-039 ЖМ).