ҚММУ «TOM: Kazakhstan» жобасының II кезеңі өтеді
01 Қараша 2017
2017 жылдың 10 қарашасында сағат 10.00-де Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде«TOM: Kazakhstan» жобасының екінші кезеңі басталады, онда мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін, әлеуметтік-тұрмыстық мәселелерді шешуге жататын түптұлғаны құрастыруға өнертапқыштар іске кіріседі.
Құқық қорғау орган өкілдерімен кездесу
31 Қазан 2017
27 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ студенттерімен құқық қорғау органы өкілдерімен: Орталық ПО ЖПҚБ басшысы Д.С.Абильдин және Орталық ПО ЖПБҚ инспекторы Д.Ғабитұлымен кездесу өткізді.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
31 Қазан 2017
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасының 31.03.2016 ж. №316 бұйрығына сай Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) ғылыми дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі ашылды. Диссертациялық кеңес құрамы ҚММУ Ғылыми Кеңесімен бекітілді(2017 жыл 31 шілде №13 хаттама).
Халықаралық пікірталас турнирі
31 Қазан 2017
21-22 қазанда Алматы қаласында бірінші рет ТМД елдері ЖОО студенттерінің қатысуымен «Speak Up: AIDS” («ЖИТС туралы үнсіз қалма/ сөйле») халықаралық пікірталас турнирі өткізілді.
ҚММУ-де кәсіпкерлік тәжірибені дамыту
31 Қазан 2017
2017 жылғы 24 қазанда AlmaU кәсіпкерлік (студенттік ортада жастар кәсіпкерлігі экожүйесін құру) академиясының директоры Анастасия Кирилловамен бірге (Алматы менеджмент университеті), Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы, барлық 1-курс мамандықтарына "Кәсіпкерлік негіздері" пәні оқытушылар отбасымен, Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде ERG-дің жұмыс жобасы аясында бинарлы дәріс өтті.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру
30 Қазан 2017
2017 жылғы 30 қазанда Инновациялық технологиялар трансферті орталығының базасында «Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктіліктерін арттыру және қайта даярлау» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес «ЖОО клиникалық кафедраларының ПОҚ оқыту» және «Тиімді оқытушы» модулдері бойынша оқыту бастады.
ҚММУ студенттері Халықаралық«Жыл студенті - 2017» байқауының жеңімпаздары атанды
30 Қазан 2017
2017 жылы 20 қарашада «Жалпы медицина және стоматология» факультетінің үшінші курс студенттері Ресей федерациясы, Пенза, «Ғылым және Білім» ғылыми бірлестігінің Халықаралық орталығымен жүргізілген Халықаралық «Жыл студенті - 2017» байқауына қатысты.
Ғылым және тәжірбиелік денсаулық сақтау жаңалықтары
30 Қазан 2017
Ана мен бала Ұлттық ғылыми орталығының 10 жылдығына арналған «Ана мен бала денсаулығын сақтаудағы өзекті мәселелері» ғылыми-тәжірбиелік конференция 19-20 қазанда Астана қаласында «UMC» - Назарбаев университетінің медициналық орталығы базасында өтті.
Жаңа кездесулер - жаңа мүмкіндіктер!
27 Қазан 2017
2017 жылдың 18-20 қазанында Омбы қаласында әлеуметтік кәсіпкерлер мен инвесторлардың «ИнноСиб-2017» VII Халықаралық форумы өтті.
Қазақ тілінің даму тарихы
27 Қазан 2017
24 қазанда ҚММУ жастармен жұмыс бөлімімен орыс және қазақ тілі кафедраларының ұйымдастырумен латып қарпінің қолданысымен «Қазақ тілінің даму тарихы» тақырыбында эссе конкурсы өтті. Конкурсқа 500 студенттік жұмыс қатысты.