Құқық қорғау орган өкілдерімен кездесу

31 Қазан 2017

27 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ студенттерімен құқық қорғау органы өкілдерімен: Орталық ПО ЖПҚБ басшысы Д.С.Абильдин және Орталық ПО ЖПБҚ инспекторы Д.Ғабитұлымен кездесу өткізді.

Іс-шара барысында жастар арасында құқықты насихаттау сұрақтары қозғалды, ҚММУ полициямен бірлескен студенттік отрядтармен бірлесе жұмыс барысын жоспарлау және әрекет ету, сонымен қатар заң шығару жөніндегі кейбір сұрақтар бойынша түсіндірілді.

Полиция майоры Д.С.Абильдин студенттерге құқыққа қайшы әрекеттер туралы ақпараттарды түсіндірді. Басқа ЖОО студенттерінің қатысуымен болған құқықбұзушылықты,  жанжалдың шығу себебін және оларға қолданған шара туралы мысалға келтірді.

Кездесуді қорытындылай келе, ректор көмекшісі А.Д.Қарасартов студенттерге студенттердің құқығын білуге шақырды, сонымен қатар университетіміздің Жарғысымен, жоо ішкі тәртібінің құқығын бұзбау бөлімін таныстырды.

С.Е.Ерузакова

«Самұрық» жемқорлықпен күрес жөніндегі министірлік