Эразмус+ бағдарламасының Қазақстандағы ақпараттық күні
07 Қараша 2017
2017 жылдың 2 қарашасында Алматы қаласында ҚР Білім және ғылым министрлігінің, Еуропалық Одақтың Қазақстандағы өкілдігіЕуропалық Комиссияның Білім беру, Аудиовизуалды және Мәдениет жөніндегі Атқарушы Агенттігінің қолдауымен, Қазақстандағы Еуропалық Одақ Өкілдігінің ұйымдастырылуымен Erasmus+ бағдарламасының Ақпараттық Күні өтті. Бағдарламада Білім және ғылым министрлігінің, Қазақстандағы ЕО-тың елшілігінің, Францияның Қазақстандағы Бас консульдігінің өкілдері мен студенттер және қызығушылық білд
Студенттік лига басталды
07 Қараша 2017
ҚарМТУ және ҚММУфутболклубтарыныңматчтарыҚарағанды ​​облысының «Студенттіклигасы» чемпионатыныңкезектімаусымынбастады.
Мейірім жанның тазалығы
06 Қараша 2017
Қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация факультетінің студенттердің өз өздерін басқару «мейірімділік» секторының жетекшісі 3 -курс студенті Бостанова Гаухардің басқаруымен «мұқтаж адамдарға көмек» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел ұйымдастырылды. Дөңгелек үстел барысында қатысушылар мұқтаж адамдарға көмек көрсету мәселелерін, сектор кімге және қалай көмектесе алатындығын талқылады.
Құттықтаймыз!
03 Қараша 2017
2017 жылдың 29 қазанындаЛ.Н. ГумилеватындағыЕуразияұлттықуниверситетінде "ЖастарОтанға" аттыЕуразияинновациялықидеяларреспубликалықфестивалініңфиналыөтті. ЕкікүнбойыҚазақстанныңтүкпір-түкпіріненжасжаңашылдарөзжобаларын 8 бағыттар бойынша ұсынды: "IT технологиялар", "Медицина", "Қалдықтардыкәдегежарату", "Ауылшаруашылығы", "Энергетика", "қызметкөрсетусаласы", "Ақылдытехнологиялар", "Инновациялар".
Қостанай облысының BLS, ACLS, PALS бағдарлама бойынша дәрігерлерді оқыту
03 Қараша 2017
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің Е.А. Біртанов бұйрығымен «Қазақстан Республикасында жедел медициналық көмек көрсетудің ережелерін бектіу туралы» жарғысына сәйкес Қостанай облысы бойынша жедел жәрдем дәрігері мен ауруханаларының халықаралық стандарттарына сәйкес 61 адамнан тұратын оқу өткізілді.
Ғылыми ұтқырлық – халықаралық ынтымақтастықты дамытудың қажетті аспектісі (ҚММУ - Пуатье Университеті)
03 Қараша 2017
Стратегиялық әріптестік шеңберінде Пуатье Университетімен (Франция) және Қарағанды мемлекеттік медицина университет (Қазақстан) Биология депарматементінің қызметкерлері Бабенко Дмитрий Борисович, Сорокина Марина Анатольевна, Колесникова Евгения Александровна, Кельмялене Асель Аскаровна және Окасов Дидар Бекежанович
Терроризм және діни экстремизмнің пада болуының алдын-алу
02 Қараша 2017
Дүниежүзілік қоғамда тұрақтылық жағдайлары және әлемде жалпы діни жағдай маңызды, студенттік жастарды тәуелсіз дағдыларын қалыптастыруға басты назар аудару, қиын жағдайларда екі көзқарасты шешімді, әлемдік дәстүрлі дінді радикал діни мекемелерден ажырату.
Мұражайға бару - тарихты зерделеудің тамаша тәсілі.
02 Қараша 2017
2017 жылдың 26 ​​қазанында Қарағанды ​​облысының Долинка кентінде орналасқан Карлаг қалашығы Саяси құрбандарының еске алу мұражайына Үндістан студенттері «Қазақстанның қазіргі заманғы тарихы» пәнін оқып жатқан кезеңде барды.
Жаңа тәжірибе және жаңа перспективалар
02 Қараша 2017
Мен, «Жалпы медицина» мамандығының 5-курс студенті, Шатагулова Эльвира Юрьевна, KazMSA студенттік жастар ұйымынан кәсіби тәжірибе алмасуға қатысу мүмкіндігіне ие болдым. Мен кәсіби тәжірибемді Бухарест қаласындағы ең мықты аурухана базасында – Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti, «Пластикалық ота» бағытында өттім.
Н.Тестемицану атындағы Фармация және медицина университетінің (Молдова) профессоры Виктор Ботнарудың ҚММУ-не сапары
01 Қараша 2017
2017 жылдың 31 қазаны мен 10 қарашасы аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында ҚММУ-не дәріс оқуға Н.Тестемицану атындағы Фармация және медицина университетінен (Молдова) профессор Виктор Ботнару келді.