Студенттік лига басталды

07 Қараша 2017

ҚарМТУ және ҚММУфутболклубтарыныңматчтарыҚарағанды ​​облысының «Студенттіклигасы» чемпионатыныңкезектімаусымынбастады.

Өздерініңдебюттікматчтарында, біздіңжігіттер 3: 2 есебіменжеңіскежетті. Ердаулет Меңдіғалиев (2) және Өмірхан Жүнісовтің есептерінен жеңіске жетті.

Осы маусымда «Студенттік Лига» 5 спорт түрінен өткізіледі: баскетбол, волейбол, қазақ күресі, үстел теннисі және футбол.

Байқаудың негізгі мақсаттары:

1. Салауатты және үйлесімді дамыған ұлт қалыптастырудағы студенттік спорттың рөлін арттыру.

2.Студенттік спортты үлкен жетістіктерге қол жеткізу үшін ең жақын резервке айналдыру.

Студенттік жастар әрқашан салауатты ұлт пен патриотизмнің қалыптасуында қозғаушы күш болды. Бүгінгі студенттер болашақта Еуропа, әлем чемпионаттарынан, Олимпиада ойындарынан  Қазақстан үшін медальдарға ие болып, жеңіске жету мақсат тұтылуда.

ҚММУ спорт клубы.