15 Қараша 2017
13-ші және 17-сі аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде, Erasmus+ бағдарламасының дамыту шеңберінде «Қазақстанда университет дербестігіне ауысу»(Transition to University Autonomy in Kazakhstan/TRUNAK) жобасы бойынша өтетін жоба мүшелерінің бірінші жұмыс кездесуін өткізеді.
Астанадағы халықаралық конференция
14 Қараша 2017
Қазақстан Республикасының Президент әкімшілігі, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, Мемлекет тарихы институты, тарихшылар Қауымдастығының конгресі, 2017 жылдың 10 қарашасында ЭКСПО-2017 Конгресс орталығында «Рухани жаңғыру: Алаш және азаттық идеясының сабақтастығы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізді.
БІЗДІҢ ЧЕМПИОН
13 Қараша 2017
Университет студенттері білім ала отырып, салауатты өмір салтын ұстанып, түрлі спорт түрлерімен шұғылданады. Соның бір дәлелі ҚММУ студентінің халықаралық деңгейдегі жарысқа қатысуы.
ҚММУ ЖДТ жаңа кейстері бойынша сабақтар басталды
13 Қараша 2017
2017 жылғы 8 қарашада Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ҚММУ тьюторларымен өңделген, d-PBL кейстері бойынша «Жалпы медицина» мамандығының 5 курс студенттері үшін сабақтар басталды.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру
13 Қараша 2017
2017 жылғы 13 қарашада Инновациялық технологиялар трансферті орталығының базасында «Мемлекеттік денсаулық ұйымдары кадрларының біліктіліктерін арттыру және қайта даярлау» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Зерттеуші және ғалым» модулі бойынша оқыту басталды.
«Басшының базалық дағдылары»
13 Қараша 2017
ҚММУ қызметкерлері біліктілігін арттыру бағдарламасы шеңберінде 2017 жылдың 10 қарашасында Адами ресурстарды басқару департаментінің ұйымдастыруымен «Басшының базалық дағдылары» атты семинар-тренинг өтті.
ҚММУ – шетелдік оқытушылар үшін тартымды жоғары оқу орны!
10 Қараша 2017
2017 жылғы 1 қыркүйектен бастап ҚММУ-де Халықаралық медицина факультетінің студенттері үшін Индиялық оқытушылар Шарма Манож Кумар менШарма Шив Кумар лекция оқып келеді.
«Тиімді топты құру»
10 Қараша 2017
ҚММУ қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бағдарламасын іске асыру мақсатында Адами ресурстарды басқару департаментімен «Тиімді топты құру» семинар-тренингі ұйымдастырылды және өткізілді.
«Медицина – сыбайлас жемқорлықсыз!»
09 Қараша 2017
Сыбайлас жемқорлықпен күрес – бәріміз үшін ортақ іс. Сыбайлас жемқорлық проблемасы бұқаралық сипатқа ие болды және қоғамдық өмірдің барлық салаларына әсер етті. Демек, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресте жастардың қоғамда сауаттандыра отырып, адамгершілік және азаматтық тәрбиелеудің сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастырудың қоғам алдында құқықтары мен міндеттерін сезінуі ажырамас бөлігі.
Сарыарқа пирамидасына саяхат
08 Қараша 2017
2017 жылдың 29 қазаны демалыс күнінде Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының тарихи үйірмесінің жұмысы шеңберінде жаңадан ашылған көне ескерткіш - Сарыарқа пирамидасына саяхат жасалды.