Біріншікурсстуденті– 2017
22 Қараша 2017
16 қараша күні, ҚММУСпортклубы дене тәрбиесі кафедрасымен бірлесіпұйымдастыруымендәстүрлі "Біріншікурс студенті – 2017" Спартакиадасына бастау берді. Кешегіоқушылар, бүгінгіуниверситетстуденттерісегізспорттүріненжарысты: баскетбол, волейбол, ату, үстелтеннисі, асықату, шахмат, дойбыжәнетоғызқұмалақ.
Назар аударыңыз!
22 Қараша 2017
24.11.2017 ж. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры, профессор Р.С.Досмағамбетованың қоғаммен есеп беру кездесуі өтеді.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру
21 Қараша 2017
2017 жылғы 20 қарашада Инновациялық технологиялар трансферті орталығының базасында «Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктіліктерін арттыру және қайта даярлау» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес «ЖОО клиникалық кафедраларының ПОҚ оқыту» және «Тиімді оқытушы» модулдері бойынша оқыту бастады.
Этномәдени бірлестіктермен шығармашылық кездесу
20 Қараша 2017
2017 жылдың 15 қарашасында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасында Қарағанды қаласындағы этномәдени бірлестіктер өкілдерімен шығармашылық кездесу ұйымдастырылды. Іс-шараны өткізу барысында «Рідно слово» Т.Г. Шевченко атындағы Украин облыстық бірлестігінің, «Идел» татар-башқұрт мәдени орталығының «Татар» Қауымдастығының облыстық бірлестігінің, «Видергебурт» неміс орталығы» облыстық бірлестігінің, «Казачья вольница» облыстық бірлестігінің өкілдері, сондай-ақ ҚММУ жастар саясат
Дүниежүзілік қант диабетімен күрес күні
20 Қараша 2017
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы мен Дүниежүзілік диабетикалық федерацияның бірігуімен 1991 жылы қант диабетінің таралуының жиілеуіне байланысты 14 қараша Дүниежүзілік қант диабетімен күресу күні болып бекітілген.
Қазақстан - төзімділік елі
20 Қараша 2017
2017 жылдың 17 қарашасында М. О. Әуезов ат. ОҚК Халықаралық төзімділік күніне орай «Қазақстан - төзімділік елі» атты тақырыпта іс-шара болып өтті.
Мектеп жасындағы балалар ауруларын алдын алу
17 Қараша 2017
Салауатты өмір салты (СӨС) —мәдени қалыптасуға негізделген, жеке тұлғаның мағыналы тіршілік әрекетінің құндылықтары және ағзаның бейімделу мүмкіндіктерін нығайтатын және күнделікті мәдени тіршілік әрекетінің тәсілдері мен қалыптарының жиынтығы.
Төзімділік күні орыс тілі кафедрасында
17 Қараша 2017
16 қарашада дүние жүзінде халықаралық төзімділік күнін атап өтеді.
Акция "Өзіңді диабетке тексер!"
17 Қараша 2017
Әлемдік қант диабетімен күресу 14 қараша күні канадалық дәрігер, физиолог Фредерик Бантингтің туған күніне сәйкес жыл сайын аталып өтеді. 1922 жылы дәрігер Чарльз Бестпен диабетпен ауыратын адамдарды құтқарған инсулин препараты жасап шығарды.
Кәсіби тәжірибе бойынша жұмыс бағдарламаларын талқылау
15 Қараша 2017
2017 жылғы 14 қарашада Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімінде «Жалпы медицина» бойынша жауапты оқытушылармен кәсіби тәжірибе бойынша клиникалық жұмыс және үздіксіз кәсіби даму жөніндегі проректор Бахыт Нұрғалиевна Көшеровамен жиналыс өткізілді.