Біріншікурсстуденті– 2017

22 Қараша 2017

Біріншікурсстуденті– 2017

16 қараша күні, ҚММУСпортклубы дене тәрбиесі кафедрасымен бірлесіпұйымдастыруымендәстүрлі "Біріншікурс студенті – 2017" Спартакиадасына бастау берді. Кешегіоқушылар, бүгінгіуниверситетстуденттерісегізспорттүріненжарысты: баскетбол, волейбол, ату, үстелтеннисі, асықату, шахмат, дойбыжәнетоғызқұмалақ.

Университеттіңбіріншікурсстуденттеріспартакиадажарыстарынаүлкенқызығушылықпенқатысты. Қатысушылардыңсанына кірмеген студенттер, өз командаларына белсендітүрдеқолдаукөрсетті.

Спартакиада судьясы Ф. А. Батировтың айтуы бойынша, осындай жарыстар әр түрлі спорт түрлері бойынша кейіннен қалыптасатын университеттік құрама командаларына жас, талантты, дайындалған спортшыларды анықтау үшін қажет.

Қызу спорттық жарыстардың нәтижесінде бірінші орынға жалпы командалық есепте 44 лайықты ұпаймен жүлделі бірінші орынды "ЖМ-1".  курс студенттерінің командалары иеленді. Екінші орында 32 ұпаймен "ҚДСБ және Ф" факультеті .

29 ұпай жинап, үшінші орынға турнирлік кестеде бірден екі команда: "ЖМ-2" және "орта медициналық қызметкерлер дайындық факультеті" таласты. Қосымша санау нәтижесінде алғашқы үшінші орынды «ОМҚД факультеті» командасына берді, "ЖМ–2"  спортшыларына төртінші орынға қанағаттану тура келді.

Барлық командаларға дайындыққа белсенді қатысқаны және жарыстарды өткізгені үшін ҚММУ спорт клубы алғыс білдіреді. "ОМҚД факультетіне" жанкүйерлермен үлгілі жұмыс жасағаны, сондай-ақ "Халықаралық медицина факультетіне" шетелдік студенттерді университеттің спорттық өміріне тартқаны үшін жеке алғысымызды білдіреміз.

Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер қатысқаны үшін мақтау қағаздарымен марапатталды.

«Бірінші курс студенті – 2017».  Спартакидасының қорытынды кестесі

ҚММУ Спорт клубы.