Қазақстан - төзімділік елі

20 Қараша 2017

2017 жылдың 17 қарашасында М. О. Әуезов ат. ОҚК Халықаралық төзімділік күніне орай «Қазақстан -  төзімділік елі» атты тақырыпта іс-шара болып өтті. Іс-шараға ҚР тұратын әр түрлі ұлт өкілдерінің студенттері мен оқушылары шақырылды. Өзбек, тәжік, қырғыз ұлт өкілдері ән айтып, қазақ және орыс ұлт өкілдері – өлең оқыды. Шешенстан Республикасының атынан келген кішкентай қыз өз елінің салт-дәстүрі жайлы таныстырылым көрсетті. Сондай-ақ шақырылған қонақтар ретінде ҚММУ оқитын Үндістан азаматтары Даршан Кумар мен Дипаншу Дагар сөз сөйледі.

М. О. Әуезов ат. ОҚК Даршан мен Дипаншу Дагарға өз елдері жайлы айтқан әңгімелері мен көрсеткен өнерлеріне алғысын білдіреді. Аталаған іс-шараға дайындықтары мен ұйымдастырулары ұнады.

«Қарағанды қ. ОҚК» КММ бұдан әрі шетелдік оқырмандармен кітапханада бұқаралық іс-шаралар өткізуге қызығушылық танытып отыр.

Халықаралық медицина факультеті деканаты