Интерндар спартакиадасы
28 Қараша 2017
ҚММУ –да жоғарғы курс студенттері үшін «Интерн-2017» студенттерінің Спартакиадасын өткізу жақсы дәстүрге айналды.
Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысу
28 Қараша 2017
2017 жылдың 24 қарашасында Қазақстан Республикасы Ұлттық музейі (Астана қ.) ғылыми-әдәстемелік қызметінің ұйымдастырумен Алаш Орда үкіметінің 100 жылдығына арналған «Алаш – қазақтың ұлттық тұтастық идеясы» атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.
Алғашқы рет Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры, профессор Р.С.Досмағамбетованың өңірдің қоғамымен есеп беру кездесуі өтті.
28 Қараша 2017
70 жыл бойы Қарағанды мемлекеттік медицина университеті білім, ғылым және практикаға инновацияларды енгізу арқылы ұлттық денсаулық сақтау жүйесі мен халықаралық стандарттардың талаптарына жауап беретін өз кәсібінің үздіктерін даярлап келеді.
ҚММУ 4-6 курс студенттерінің арасындағы хирургиядан олимпиада
28 Қараша 2017
2017 жылдың 17-22 қарашасы аралығында ҚММУ студенттерінің арасында хирургия бойынша жыл сайынғы Олимпиада өткізілді.
Құттықтаймыз!
27 Қараша 2017
Жалпы медицина және стоматология факультетінің деканаты «Стоматология» мамандығының 4 курс, 4-005 топ студенті Зекен Ермұратты
Erasmus + International Credit Mobility бағдарламасы бойынша Порто Университетінде (Португалия) білім алу
24 Қараша 2017
Erasmus + шәкіртақысының Порто Университетіндегі (Португалия) 2016 жылғы иегерлерінің бірі болып «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының докторанты Эльмира Култанова атанды.
ҚММУ-не Лунд Университетінің (Швеция) профессорлары - Ронни Бернстон мен Камшат Тусупованың келуі.
24 Қараша 2017
2017 жылдың қараша айының 13 мен 16 аралығында ҚММУ-ге Лунд Университетінің (Швеция) профессорлары - Ронни Бернстон мен Камшат Тусупова биостатистика мен менеджмент мәселелері бойынша дәрістер оқып, мастер-класстар өткізді.
Hugo Bragioni-дің «Орталықтандырылғануниверситеттікқұрылымдажұмысжасау. Лунд университетінен үлгі-нұсқалар» тақырыбындағымастер-классы
24 Қараша 2017
2017 жылдың 22 қарашасындаҚММУ-де «Орталықтандырылған университеттік құрылымда жұмыс жасау.
«Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы түлектерінің мансаптық өсу перспективалары туралы
24 Қараша 2017
2017 жылдың 22 қарашасында Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінде Клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімі, Қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация деканатымен бірлесіп, «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 2018 жылы түлектерімен 3-4 бакалавриат студенттері «ҚР ДСМ Қарағанды облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Қоғамдық денсаулық сақтау Комитетінің» бастығымен кездесуін өткізді.
МАЙНДМЭППИНГ – БІЛІМ БЕРУ ТЕХНОЛОГИЯСЫНЫҢ ЖАҢА ФОРМАСЫ
24 Қараша 2017
2017 жылы 13 қарашасы мен 21 қараша аралығында ҚММУ резидентура және қосымша білім беру факультетінің базасында оқытушыларға арналған мастер-класс өтті: «Майндмэппинг – білім беру технологиясының жаңа формасы», мастер-класты патологиялық анатомия кафедрасының доценті С.А. Мусабекова өткізді.