Алғашқы рет Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры, профессор Р.С.Досмағамбетованың өңірдің қоғамымен есеп беру кездесуі өтті.

28 Қараша 2017

70 жыл бойы Қарағанды мемлекеттік медицина университеті білім, ғылым және практикаға инновацияларды енгізу арқылы ұлттық денсаулық сақтау жүйесі мен халықаралық стандарттардың талаптарына жауап беретін өз кәсібінің үздіктерін даярлап келеді.

Бүгінгі таңда жоода басқару органы болып құрамында ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің өкілдері, ҚММУ ректоры, депутаттар, партиялық көшбасшылар, қоғамдық қызметкерлер құрамында бар Байқау кеңесі табылады.

Өз баяндамасында ҚММУ ректоры, профессор Р.С.Досмағамбетова университеттің өмірі мен қызметінің барлық бағытына, оның келешегіне, мүмкіндіктері мен жетістіктеріне жекелей тоқтап айтты.

Баяндама аяқталған соң ҚММУ ректорына сұрақтар қойылды.

Есеп беру кездесуі – жоо қызметінің ашықтығы, мөлдірлігі туралы дәлелдейтін халықпен қарым-қатынас жасаудың маңызды формасы болып табылады.

ҚММУ ректоры, профессор Р.С.Досмағамбетованың баяндамасымен толығырақ мына жерде танысуға  болады: