Тәуелсіздік күніне орай «Балалар аурулары №1» кафедрасымен «Қарағанды облысының балаларға арналған психоневрологиялық медициналық әлеуметтік мекемесі» КММ-де ұйымдастырылған қайырымдылық іс-шара
04 Желтоқсан 2017
Керемет мемлекет Қазақстан Республикасы менің Отаным болып табылады. Бұл қайталанбас тарихы, ежелгі мәдениеті және бай тарихы бар ұлы мемлекет. Қазақстан жері кең байтақ.
Hugo Bragioni-дің «Эразмус+ бағдарламасының Әрекет 2: Жоғары білім берудің мүмкіндіктерін арттыру жобаларына гранттық өтініштерді тапсыру. Оқу бағдарламаларын жасап шығару» тақырыбы бойынша мастер-классы
04 Желтоқсан 2017
Қараша айының 20-24 аралығында ҚММУ-де «Эразмус+ бағдарламасының Әрекет 2: Жоғары білім берудің мүмкіндіктерін арттыру жобаларына гранттық өтініштерді тапсыру. Оқу бағдарламаларын жасап шығару» тақырыбында мастер-класс өтті. Мастер-классты ҚММУ-дің Стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры Хьюго Бражиони мырза өткізді.
«Дәрігер тәжірибесіндегі шұғыл жағдайлар:ауруханаға дейінгі кезеңде емдеу және диагностикалаудың инновациялық әдісі»
30 Қараша 2017
20.11.2017 ж.мен 24.11.2017 ж. аралығында КМК ОАА Шетауданы, Ағадыр кентінде Реаниматология, анестезиология және жедел медициналық көмек кафедрасының профессор м.а А.Р. Алпысова жедел жәрдем дәрігерлері мен фельдшерлеріне, дәрігер-терапевттерге, жалпы тәжірибедегі дәрігерлер мен мейірбикелерге арналған 54 сағат көлеміндегі «Дәрігер тәжірибесіндегі шұғыл жағдайлар: ауруханаға дейінгі кезеңде емдеу және диагностикалаудың инновациялық әдісі» тақырыбында мастер-класс өткізілді.
Студенттік ғылыми ұйымыныңкезекті мәжілісі.
30 Қараша 2017
2017 жылдың қарашаайының 28 жұлдызында, шет тілдер кафедрасында студенттік ғылыми ұйымының кезектімәжілісі өтті.
Стратегиялық менеджмент» мастер-класы
30 Қараша 2017
28-29 қараша күндері Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Халықаралық бизнес академиясының бизнес-тренері, Қазақстандағы «Менталды технологиялар институты» жобасының (менеджерлердің тиімділігін арттыруға бағытталған тренингтердің авторлық бағдарламалары: басқарушылық тәжірибесіндегі интеллект-карталары, Сильва әдісі және басқару. Тайм-Менеджмент: «Басшының автоматтандырылған жұмыс орны», тиімді ойлау техникалары) авторы және негізін қалаушысы Джалкибаев Жексен Васильевичтің қатысуымен
Білім Беру Үрдісіндегі Заманауи Әдістемелердің Тиімділігі
29 Қараша 2017
2017 жылдың 23-24 қараша күндері күн сәулелі Душанбеде Әбу Әли Ибн Сина атындағы Тәжік Мемлекеттік Университетінің «Қазіргі әлемдегі түбегейлі және қолданбалы зерттеулер» атты жыл сайынғы 65-халықаралық-ғылыми практикалық конференциясы өтті. Атаулы конференцияға 8 мемлекет өкілдері қатысты (Ұлыбритания, Германия, Қырғызстан, Өзбекстан, Израиль, Ресей). Конференцияның ұйымдастырылуының жоғары деңгейін, достық атмосферасын және қабылдаудағы жылы лебізді ерекше атап кеткіміз келеді.
Студенттікфлэш-моб
29 Қараша 2017
21 қарашадаЖастарбөлімі «Самұрық» мәдениетминистрлігініңбелсенділерімен «Студенттікбастамаларклубы» ҚММУ-декездесуөткізді, латынграфикасынакөшудіқолдап, студенттікфлеш-мобөтті.
Клоундармен қазына іздеу
29 Қараша 2017
23 қарашада Жастар бөлімі театр өнерінің үйірмесімен (жетекшісі Жұмаділова Жібек) бірге «Ауруханалық клоундар» жобасы аясында тағы бір қайырымдылық акциясын өткізді.
«Не? Қайда? Қашан? Ойынның бойынша әлемчемпионаты
29 Қараша 2017
3-5 қараша күндері Астана қаласында «Не? Қайда? Қашан? » ойыны бойыншаӘлемнің 26 елі өздерінің ең мықты деген 69 командасын чемпионатқа жіберді.Әлемнің ең күшті сарапшыларды чемпионатқа жіблді.Қазақстан Республикасы атынан Алматы, Астана, Қарағанды және Ақтау қалаларынан 8 команда қатысты.
Тәуелсіздік –тұғырым!
29 Қараша 2017
Тәуелсіздігіміздің 26 жылдығы қарсаңында №1 Жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасында «Тәуелсіздік – тұғырым» атты іс – шара ұйымдастырылып, өткізілді. Ұйымдастырушылар кафедра мүшелері мен «Жалпы медицина» мамандығының 5-курс студенттері. Аталған іс-шараға жалпы медицина және стоматология факультетінің деканы – Ташкенбаева Венера Базарбекқызы, факультет деканының орынбасарлары: Байменова Айман Серикбаевна – «Жалпы медицина» мамандығының 4-5 курстарына жауапты, Шарапиева Сулушаш Бекетовна – «Жа