«Тәуелсіздік тұғыры - асқақ арман мен қайсар рухтың жемісі»
13 Желтоқсан 2017
8.12.2017 ж. Қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Егемендігіне 26 жыл толуына арналған «Тәуелсіздік тұғыры - асқақ арман мен қайсар рухтың жемісі» атты әдеби-сазды кеш болып өтті.
Теологпен кездесу
11 Желтоқсан 2017
14 қарашада жастар жөніндегі бөлімі ҚММУ оқытушыларымен «Нұрлы білім» қоғамдық бірлестігінің дінтанушысы А.Қ.Әбдрашевпен кездесті.
ЖИТС инфекциясының актуальды сұрақтары
08 Желтоқсан 2017
Бүкіләлемдік СПИД-ке қарсы күрес күніне арналған айлықта иммунология және аллергология кафедрасының мұғалімдері мен «жалпы медицина» факультетінің студенттері 3-017, 3-025 топтармен ВИЧ профилактикасына арналған дөңгелек стол өтті.
Кәсіби тәжірибе бойынша жұмыс бағдарламаларын талқылау
08 Желтоқсан 2017
Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде 2017 жылдың 5 желтоқсан күні клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімімен «Жалпы медицина» мамандығының кәсіби тәжірибе бойынша жұмыс бағдарламаларын талқылау жөнінде қорытынды жиналыс өткізілді.
Үндістанның медициналық кеңесінде дипломды растауға дайындау үшін ҚММУ-нің шетел студенттері үшін өткізілген шеберлік сабақ.
07 Желтоқсан 2017
Үндістан медициналық кеңесінде дипломдарын табысты растауы үшін оқу жылында әр тоқсан сайын халықаралық медицина факультетінің деканаты ҚММУ базасында «Team Motivation coaching academy» (Үндістан) бірлесіп шетел студенттеріне шеберлік сабақтар өткізеді.
Жеңіспен құттықтаймыз!
06 Желтоқсан 2017
Тұңғыш Президент күніне орай жоғарғы оқу орындарының студенттері арасында өткізілген «Елбасының тарихи жобалары мен бастамалары» атты облыстық ғылыми жобалар байқауында «Жалпы медицина» мамандығы 1-006 тобының студенттері Қайрат Аида және Кәмели Әмина Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының аға оқытушы М.Т.Алиева жетекшілігімен IIIорынға ие болды.
Қазіргі замандағы фундаментальды және қолданбалы зерттеулер
05 Желтоқсан 2017
2017-ші жылдың 23-24 қарашасы аралығында Абуали ибн Сино атындағы Тәжікстан Мемлекеттік Медицина Университетінде "Қазіргі замандағы фундаментальды және қолданбалы зерттеулер" тақырыбы бойынша 65-ші халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
«Денсаулыққа деген құқық»
05 Желтоқсан 2017
Қарағанды қаласында 29 қарашада жасөспірімдер мен балалар сарайында ЖИТС-ке қарсы күресу күніне орай «Денсаулыққа деген құқық» кең ауқымды акциясы өтті. Іс-шара ұйымдастырушылары - облыстық ЖИТС орталығының мамандары, ҮЕҰ "САУУРПАК", салауатты өмір салтын қалыптастыру Орталығы.
Докторанттың Санкт-Петербургтағы ғылыми тағылымдамасы.
05 Желтоқсан 2017
«Медицина» мамандығы бойынша екінші жыл білім алатын докторант Стабаева Лейла Медеубаевна 2017 жылдың 13 - 25 қараша аралығында клиникаға дейінгі және трансляциялық зерттеу Институтының экспериментальды медицина орталығында ФМБМ «РФ ДСМ В.А. Алмазов атындағы Солтүстік-Батыс Федеральды зерттеу орталығында» (Санкт-Петербург қ., Ресей) патоморфологиялық лабораторияның меңгерушісі сонымен қатар Л.М. Стабаеваның докторлық диссертациясының ғылыми кеңесшісі, профессор Всеволод Александрович Цинзерлин
Р.С.Әлімхановажәне Н.Т.Абатов - ҚММУ екі профессоры «Қазақстанның 100 жаңа есімі» ұлттық жобасының жеңімпаздары атанды!
05 Желтоқсан 2017
«Қазақстанның 100 жаңа есімі» бағдарламасы Елбасының «Болашаққа бағдар: қоғамдық сананы жаңғырту» мақаласының аясында жүзеге асырылады.