«Денсаулыққа деген құқық»

05 Желтоқсан 2017

Қарағанды қаласында 29 қарашада жасөспірімдер мен балалар сарайында ЖИТС-ке қарсы күресу күніне орай «Денсаулыққа деген құқық» кең ауқымды акциясы өтті. Іс-шара ұйымдастырушылары - облыстық ЖИТС орталығының мамандары, ҮЕҰ "САУУРПАК", салауатты өмір салтын қалыптастыру Орталығы.

Жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының меңгерушісі Антонина Аркадьевна Ким басшылығымен, белсенді іс-шараны өткізуге 4 курс 4-080 тобы ҚММУ студенттері қатысты.

Акцияның алдында балалар ақпараттық-білім беру материалдарын, қаламдар, «Мен үшін! #АИТВ-ның алдын алу» логотиппен әшекейлерін таратты. Осылайша, «Денсаулыққа деген құқық» Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес Науқанды студенттер қолдады, Қарағандылық аймақтың халыққа жалпыға бірдей денсаулық сақтау прогресс жолына тұрақты және жылдам қол жеткізу үшін, бұл Науқан адам құқықтарына шоғырланған.