"Асқазан- ішек жолдарының хирургиясындағы видеоэндоскопиялық технологиялар"
15 Желтоқсан 2017
Қазақстан Республикасының тəуелсіздігінің 26 жылдығы мерекесі аясында, N 1 Хирургиялық аурулар кафедрасында тақырыбында мастер -класс өткізілді. Дəрісті ҚР еңбек сіңірген қайраткері, медицина ғылымдарының докторы, профессор, "ҚР Президенті Жұмыстарын Басқару Медициналық Орталығы Аураханасының" РМК бас хирургі Токпанов Серик Имакович оқыды.
«Сәйкестік клиникалық практика (GCP) / Сәйкестік клиникалық зертханалық практика (GCLP). Ғылыми зерттеулер этикасы» мастер-классы
14 Желтоқсан 2017
2017 жылдың 4 желтоқсанынан 12 желтоқсанына дейін ҚММУ базасында «Сәйкестік клиникалық практика (GCP) / Сәйкестік клиникалық зертханалық практика (GCLP). Ғылыми зерттеулер этикасы» тақырыбы бойынша мастер-класс өтті. Мастер-класты ДСДРО медициналық ғылым мен этиканы дамыту бөлімінің бас сарапшысы, медицина ғылымдарының докторы, профессор Сарымсақова Бақыт Ерекешқызы өткізді.
И.П. Павлов ат. Рязаньмемлекеттік медицина университетіндегі академиялық мобильділік
14 Желтоқсан 2017
И.П. Павлов ат. РязММУ мен ҚММУ арасындағыакадемиялық мобильділік аясында физиология кафедрасының меңг., профессор Ф.А.Миндубаева 20.11 - 02.12.2017 ж. аралығында психофизиология курсымен қалыпты физиология кафедрасына шақырылды.
Менің Тәуелсіз Қазақстаным!
14 Желтоқсан 2017
Тәуелсіз Қазақстан өзінің жаңа тарихымен барлық Орта Азия аймағының көшбасшысы және басшы мемлекет екенін дәлелдеді. Заманауи Қазақстан - тұрақты экономикасы мен болашаққа деген ұтымды жоспары бар, тәуелсіз, егеменді және демократиялық мемлекет. Бүгінгі күні Қазақстан өзінің құқығы мен мақсаты туралы шешімді батыл түрде жариялап отыр.
«Медициналық дағдылар негіздері» өндірістік практикасы
14 Желтоқсан 2017
2017 жылғы 8 желтоқсанда Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде «Медициналық дағдылар негіздері» өндірістік практикасын ұйымдастыру және өткізу бойынша «жалпы медицина» мамандығы бойынша 2 курс студенттеріне жиналыс өткізілді.
Чемпионат аяқталды
14 Желтоқсан 2017
Сайысқа 11 команда қатысты: ҚММУ жатақханасы атынан,факультеттер мен мамандар атынан,және де дәстүрлі қонағымыз ҚарМТУ командасы.Ерубаев кошесі 32 спорт залында 2 ай бойы университеттің үздік студенттер командасы дайындық өткізді.Әр сенбі және жексенбі күндері таңертеннең кешке дейін,12 команда арасында футбол чемпионы атағына күресті.
ҚММУ ҚЫРАНЫ – 2017
14 Желтоқсан 2017
Қатаң көшпелі өмір жағдайының арқасында қазақтарда ұлттық спорт түрлері өздігінен қалыптасқан. Олардың ержүректік мінездері қатысушыларға батылдық,ептілік,төзімділік және басқада қасиеттерін дамытуға септігін тигізді.
Латын әліпбиіне көшу – қазақ тілінің жаңа белесі
13 Желтоқсан 2017
2017 жылдың 12-желтоқсанында қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен «Латын әліпбиіне көшу – қазақ тілінің жаңа белесі» тақырыбындағы облыстық семинар өтті.
Тұңғыш Президент күніне және ҚР Тәуелсіздік күніне арналған шетел бөлімінің студенттері үшін интеллектуалды ойын
13 Желтоқсан 2017
2017 жылдың желтоқсан айының 8-ші жұлдызында шет тілдер кафедрасымен шетел бөлімінің студенттері үшін ҚММУ №2 жатақханасының оқу залында Тұңғыш Президент күніне және Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған интеллектуалды ойын өткізілді.
Құттықтаймыз!
13 Желтоқсан 2017
21 қарашада Алматы қаласында ҚР Тұңғыш Президент қорының жыл сайынғы республикалық студенттік стипендиялар алуға конкурс жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті. Қазақстан Республикасының 80 студенттері үздік оқығаны үшін 40 мың теңге көлемінде ай сайын алады.