ҚММУ – шетелдік оқытушылар үшін тартымды жоғары оқу орны!

10 Қараша 2017

2017 жылғы 1 қыркүйектен бастап ҚММУ-де Халықаралық  медицина факультетінің студенттері үшін Индиялық оқытушылар Шарма Манож Кумар менШарма Шив Кумар лекция оқып келеді.

Шарма Манож Кумар фармакология саласындағы ғылым магистрі болып табылады, ол фармакология кафедрасының профессоры.

Шарма Шив Кумар педиатрия саласындағы ғылым магистрі болып табылады, ол балалар аурулары кафедрасының профессоры.

Біздің жоғары оқу орнында Шарма Манож Кумар менШарма Шив Кумар фармакология, паталогиялық анатомия және паталогиялық физиология пәндері бойынша лекциялар оқып жүр.

Шетелдік оқытушылар біздің жоғары оқу орнына бекерден келген жоқ, себебі Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті танымал медициналық жоғары оқу орны болып табылады. Біздің университеттің халықаралық деңгейдегі беделі үлкен, сондықтан мұнда тәжірибе жинақтағысы келетін шетелдік оқытушылар баршылық.

Жоғарыда аталған шетелдік оқытушылар барлық оқу жылы бой ы лекция оқитын болады.

Халықаралық медициналық

факультеттің деканаты