Құттықтаймыз!

03 Қараша 2017

2017 жылдың 29 қазанындаЛ.Н. ГумилеватындағыЕуразияұлттықуниверситетінде "ЖастарОтанға" аттыЕуразияинновациялықидеяларреспубликалықфестивалініңфиналыөтті. ЕкікүнбойыҚазақстанныңтүкпір-түкпіріненжасжаңашылдарөзжобаларын 8 бағыттар бойынша ұсынды: "IT технологиялар", "Медицина", "Қалдықтардыкәдегежарату", "Ауылшаруашылығы", "Энергетика", "қызметкөрсетусаласы", "Ақылдытехнологиялар", "Инновациялар".

Жартылай финалдықкезеңініңқатысушыларымен 100-денастаминновациялықидеяларұсынылдыжәнеолардан 27-іфестивальдіңжартылайфиналына жетті. Финалистердіқұзырлықазыларалқасыбағалады, олардың құрамына көрнектіқоғамқайраткерлері, танымалсарапшылар, бизнескоучтаркірді, олар - ҚРБілімжәнеғылымминистрлігініңжауаптыхатшысы, ҚР Дін істері және азаматтық қоғам министрлігінің жастар саясаты департаменті басқармасының бастығы Алмагүл Кутанова, Қазақстанның "Болашақ" бағдарламасыныңтүлегіАрманКашкинбеков, "Синергия" (Ресей)университетініңректорыБауыржанКасымбергебаев, "Болашақ" бағдарламасыныңтүлегіАлмагүлКанагатова, жасғалым, НазарбаевУниверситетінің National Laboratory Astana ғылымиқызметкері,"Болашақ" бағдарламасыныңтүлегіДамельМектепбаева.

ФестивальдіңжеңімпазыжәнеМәскеуқаласындаПлехановаатындағы РЭУинкубаторынтегіноқуөтуСертификатыныңиесібіздің университеттің 6-курсхирург-интерніВячеславЛитвинов«Caste Exoskeleton»жобасыменжеңімпаз атанды. Сондай-ақөткенфорумдахалықаралықжеңімпазға "Global Forum Алматы Synergy 2017" қатысуғашақырутапсырылды.

Вячеславты кезекті жеңісімен шын жүректен құттықтаймыз, оған жаңа табыстар және қызықты жобалар тілейміз!

Жалпы медицина және стоматология факультетінің деканаты