ҚММУ-де кәсіпкерлік тәжірибені дамыту

31 Қазан 2017

2017 жылғы 24 қазанда AlmaU кәсіпкерлік (студенттік ортада жастар кәсіпкерлігі экожүйесін құру)  академиясының директоры Анастасия Кирилловамен бірге (Алматы менеджмент университеті), Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы, барлық 1-курс мамандықтарына "Кәсіпкерлік негіздері"  пәні оқытушылар отбасымен, Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде ERG-дің жұмыс жобасы аясында бинарлы дәріс өтті. "Кәсіпкерлік негіздері" элективтік пәнін оқыту әдістемесі талқыланды. Бинарлы дәріс, іскерлік және жұмыс жағдайында өтті. Пәнді оқыту әдістемесі түзетілді.

26 қазан күні ERG жобасын жалғастыру аясында студенттер мен ПОҚ үшін біздің ЖОО басшысы Қазақстан өкілдігінің онлайн-алаңы Homster.kz атты тренинг Расул Машурмен жүргізілді. Ол құрылымдау арқылы өз бизнесі Business model canvas әдістемесімен бөлісті. Сондай-ақ шағын гранттар бөлу және орта бизнесті дамыту сияқты KASE, NATR, DAMU, ON-STARTUP туралы айтып берді. Кездесу ҚММУ кәсіпкерлік білім үйлестірушісі С.Р.Жакенованың Расул Машуровке имидждік буманы тапсырумен аяқталды