Жаңа әліпбидің мүмкіндіктері
19 Қазан 2017
Бүгінде қазақ жазуының латын қарпіне көшу мәселесі қоғамда қызу талқы тақырыбына айналып отыр. Біреулер қолдау білдіріп, біреулер қалыптасқан жазуымызды өзгертудің қажеті қанша деген сауалды көлденең тартуда.
Бірінші cтуденттік ғылыми ұйымының мәжілісі
18 Қазан 2017
13 қазан, жұма күні шет тілдер кафедрасында студенттік ғылыми ұйымның бірінші мәжілісі өтті. Мәжілісте 11 бірінші курстың студенттері қатысты.
ТАМЕ жобасы бойынша ауқымды кеңес (Медициналық қателіктерлі болдырмауға оқыту) Қарағанды, 3-4 қазан 2017
18 Қазан 2017
2017 жылғы 3-4 қазанда Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ТАМЕ жобасы бойынша кезекті ауқымды кеңес өтті (Медициналық қателіктерлі болдырмауға оқыту).
18 Қазан 2017
2017 жылғы 2-3 қазанда Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде « Медициналық білім беруді интернационалдандыру» атты Медициналық білім беру бойынша IV Орта-Азия халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.
14 қазан – халықаралық хоспис күні
18 Қазан 2017
Халықаралық хоспис күні алдында онкология кафедрасында «Стоматология» және «Жалпы медицина» мамандығы студенттері шақырылуымен Қазақстан Республикасында паллиативті көмек және хоспис қызметіне арналған дөңгелек үстел өткізілді.
ҚММУ «Студенттер қатарына қабылдау-2017» болып өтті
17 Қазан 2017
11-12 қазан айында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Жалпы медицина және стоматология, Қоғамдық денсалуық сақтау, биология және фармация, Халықаралық медицина факультеті және Орта медицина қызметкерлерін дайындау факультеттеріне арналған «Студенттер қатарына қабылдау-2017» салтанатты іс-шарасы болып өтті.
Халықаралық Жоғары Медицина Мектебінің (Кырғызстан) профессоры К. О. Джусуповтың ҚММУ-ге сапары
16 Қазан 2017
2017 жылдың 2 қазанында Халықаралық Жоғары Медицина Мектебінің (Кырғызстан, Бішкек қ.) профессоры, ҚММУ-ның құрметті профессоры Джусупов Кенешбек Осконбаевич мырза академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында ҚММУ-не келген болатын.
16 Қазан 2017
2017 жылғы 16-21 қазан Инновациялық технологиялар трансферті орталығы «Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Тиімді оқытушы» және «Кәсіпқой, көшбасшы және ұйымдастырушы» модулдері бойынша оқытушыларға арналған күндізгі оқытуды бастады.
Студенттер қатарына қабылдау – 2017!
16 Қазан 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ерекше дәстүрлерінің бірі 2017 жылдың 11 қазанында өткен «Студенттер қатарына қабылдау» бірінші курс студенттерінің салтанатты мерекесі болып өтті. Мерекеде Үндістаннан келген 257 студент қатысты.
13 Қазан 2017
2017 жылғы 9-13 қазан аралығында Инновациялық технологиялар трансферті орталығының базасында «Мемлекеттік денсаулық ұйымдары кадрларының біліктіліктерін арттыру және қайта даярлау» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Зерттеуші және ғалым» модулі бойынша оқыту өтті.