Халықаралық Жоғары Медицина Мектебінің (Кырғызстан) профессоры К. О. Джусуповтың ҚММУ-ге сапары

16 Қазан 2017

2017 жылдың 2 қазанында Халықаралық Жоғары Медицина Мектебінің (Кырғызстан, Бішкек қ.) профессоры, ҚММУ-ның құрметті профессоры Джусупов Кенешбек Осконбаевич мырза академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында ҚММУ-не келген болатын. 2017 жылдың 2-3 қазаны аралығында профессор Кенешбек Осконбаевич ҚММУ-де өткізілген «МЕДИЦИНАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДІ ИНТЕРНАЦИОНАЛДАНДЫРУ» медициналық білім беру бойынша IV Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференциясында қатысты.

Сонымен қатар, қазан айының 4 мен 13 аралығында профессор қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргерлік ісі кафедрасында 5-курс студенттеріне және магистранттарға дәріс оқыды.