Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру

13 Қазан 2017

2017 жылғы 9-13 қазан аралығында Инновациялық технологиялар трансферті орталығының базасында «Мемлекеттік денсаулық ұйымдары кадрларының біліктіліктерін арттыру және қайта даярлау» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес  «Зерттеуші және ғалым» модулі бойынша оқыту өтті.

Оқытуда С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университетінің, Марат Оспанов атындағы Батыс-Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің, Семей қаласының мемлекеттік медицина университетінің және Оңтүстік-Қазақстан фармацевтикалық академиясының кафедра доценттері мен оқытушылары және курс басшылары қатысты. Семинарды университеттің проректорлары А.А.Тұрмұхам-бетова  мен В.П.Риклефс, сонымен бірге профессор Л.Е.Муравлева, доцент Д.А.Клюев өткізді.