Академиялық ұтқырлық шеңберінде Оңтүстік-Қазақстан мемлекеттік медициналық академиясына ҚММУ профессорлардың сапары
13 Қазан 2017
25.09.2017ж. - 06.10.2017ж. аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде терапиялық пәндер және фармакология, фармация кафедраларына №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Д.Ж.Тайжанова
Гроссмейстер кубогына қола
12 Қазан 2017
4-8 қазан күндері Астана қаласында халықаралық гроссмейстер Динара Садуакасованың кубогына ҚР жоо арасында I Республикалық шахмат турнирі болып өтті.
V Ұлттық спорт түрлерінен турнир
12 Қазан 2017
29 қыркүйекте ҚММУ спорт клубы «Алтын сақа - 2017» V Ұлттық спорт түрлерінен облыстық турниріне спортшылардың қатысуын ұйымдастырды.
«Азаптауға және қатыгездік таныту мен жазалаудың басқа түрлеріне тиімді тергеу жүргізу және құжаттау принциптері. Стамбұлдық хаттама»
12 Қазан 2017
2017 жылдың 5 қазанында ҚР Әділет Министрілігі, ҚР Сыртқы істер министрлігі және БҰҰ даму бағдарламасымен қол қойылған «Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелерін тиімді жүзеге асыруда ұлттық құқық қорғау механизмдерін жетілдіру:
ҚММУ-де өткен тұмауға қарсы вакциналау
11 Қазан 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетініңректоры Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетова вакциналау жөніндегі науқанға қатысып, тұмауға қарсы вакцина алды.
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «TOM: Kazakhstan» жобасының бірінші кезеңі өткізілді
10 Қазан 2017
«TOM: Kazakhstan» (TOM: Tikkun Olam Makers – «өгертілетін әлемді» білдіреді), дүние жүзін ақырындап жаулап алатын, ғаламдық қозғалыс, бұл жобаның басты мақсаты ерекше қажеттіліктер қажет ететін адамдар үшін тиімді өнертабыстарын құру, дайындалуы жеңіл және бағасы бойынша қолжетімді болып табылады.
«Медициналық білім беруді интернационалдандыру» IV Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы аясында «Жоғары білім беруді интернационалдандыру» сессиясының өтуі
10 Қазан 2017
2017 жылдың 2 және 3 қазаны аралығында ҚММУ-де медициналық білім беру бойынша «Медициналық білім беруді интернационалдандыру» IV Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының өтуі аясында 2017 жылдың 2 қазан күні «Жоғары білім беруді интернационалдандыру» сессиясы өткізілді.
Құттықтаймыз!
10 Қазан 2017
Қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация факультетінің деканаты «Қоғамдық денсаулық сақтау»
Латын графикасы – болашаққа жол
10 Қазан 2017
Латын тілінің оқытушысы Д.В. Сизов (орыс тілі кафедрасы) және студенттер Дарын Абілжанов (2-028 ЖМ) және Мустафина Назира (3-001ФӨТ) «1929-1940 жылдардағы латын қарпіндегі ғылыми-техникалық құжаттамалар» атты дөңгелек үстелге қатысты.
"Жыр Жауһар"жинағының таныстырылымы
09 Қазан 2017
30 қыркүйекте ЖОО тарихында алғаш рет "Жыр Жауһар" авторлық клубының қатысушыларының, студенттердің поэзиялық шығармашылығы жинағының таныстырылымы болып өтті.