V Ұлттық спорт түрлерінен турнир

12 Қазан 2017

29 қыркүйекте ҚММУ спорт клубы «Алтын сақа - 2017» V Ұлттық спорт түрлерінен облыстық турниріне спортшылардың қатысуын ұйымдастырды.

«Жас Отан» жастар қанатының бастамасымен өткен дәстүрлі турнир, ұлттық спорт түрлерін дамыту, жастардағы салауатты өмір салтын насихаттау және патриоттық сезімін дамытуды өзідерінің мақсаты етіп алған.

Қарағанды мелекеттік медицина университетінен «Асық ату» (тренер Ф.А.Батиров) және «Қазақ күресі» (тренер А.К.Тусупбеков) секциясының қатысушылары: Жамбыл Арухан (1-001 ТФП), Шалтабай Мадибек  (1-024 ЖМ), Абдуалиев Нұрғиса (1-126 ЖМ),  Ұзақбаев Нұржан(5-002 МПІ), Алимбаев Бауыржан (4-073 ЖМ), Мұхамедқали Ринат (4-016 ЖМ), Сәрсенбек Расул (4-006 ЖМ) және Тойбеков Алдияр (4-010 ЖМ).

Турнирге облыстың  барлық аудандарынан 18 команда қатысты. ҚММУ «Асық ату» бойынша құрамасы турнирдің жеңімпаздары Қарақаралы ауданының спортшыларына қарқынды тойтарыс бере отырып, финалға шықты.

ҚММУ спорт клубы.