Академиялық ұтқырлық шеңберінде Оңтүстік-Қазақстан мемлекеттік медициналық академиясына ҚММУ профессорлардың сапары

13 Қазан 2017

25.09.2017ж. - 06.10.2017ж. аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде терапиялық пәндер және фармакология, фармация кафедраларына №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Д.Ж.Тайжанова және жалпы фармакология кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор С.К.Жаугашеваның  ОҚММА білім беру процесіне қатысулары орындалды. Ішкі аурулар бойынша, соның ішінде кардиологиядан, сонымен қатар дәрігер-интерндерге  және 4,5 - курс студенттеріне дәрістер оқылды;  белсенді технологиялар бойынша тәжірибелік сабақтар өткізілді. 28.10.2017ж. оқытудың белсенді технологияларын қолдану бойынша жооаралық деңгейде ҚММУ және А.К.Ясауи ат. ХҚТУ, ОҚМФА қатысуымен профессорлық-оқытушылар құрамына арналған мастер-класс ұйымдастырылды.

Д.Ж. Тайжанова №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі,

м.ғ.д., профессор

С.К. Жаугашева жалпы фармакология кафедрасының меңгерушісі,

м.ғ.д., профессор