МАГИСТРАНТТАРДЫҢ ПОРТО УНИВЕРСИТЕТІНДЕ (ПОРТУГАЛИЯ) ERASMUS+ БАҒДАРЛАМАСЫ АЯСЫНДА ОҚУЫНА ШӘКІРТАҚЫ
06 Қазан 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті 2017-2018 оқу жылының Күзгі семестрі бойы Порто Университетінде (Португалия) оқуға шәкіртақы жеңіп алған «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 2-курс магистранттарын құттықтайды:
Вильнюс университетіндегі ERASMUS + STAFF TRAINING WEEK, 2017
06 Қазан 2017
Erasmus+ бағдарламасының аясында 25.09.2017-29.09.2017жж. аралығында Литваның Вильнюс университетінде Staff Training Week болып өтті. Мұнда тәжірибемен, идеялармен, озық практикамен алмасу, жаңа байланыстар орнату және ынтымақтастықты нығайту мақсатында әлемнің 15 мемлекетінің 30 астам университетінен келген өкілдер қатысты.
ҚММУ-дағы «TOM: Kazakhstan» халықаралық әлеуметтік жобасы
05 Қазан 2017
Өткен жылы Қазақстанда алғашқы рет ерекше қажеттіліктерге ие адамдарға арналған құрылғыларды дайындау бойынша мейкатон өтті, мейкатонның жеңімпаздары мүмкіндіктері шектеулі адамдарға арналған жұмсақ экзоқаңқа жасап шығарған қарағандылық медик-студенттер болды. Биылғы жылы мейкатон біздің университетте өтетін болады.
Күз! ҚММУ! Футбол!
05 Қазан 2017
Қазан айы басталды! Жаңа оқу жылының басталуымен байланысты дәстүрлі әуре-сарсаң басылды, жатақханадағы студенттер өздерінің бөлмелерін жинастырды, бірінші курс студенттері оқу корпустары және кафедралармен танысты, міне, енді бізге үлкен футбол да келіп жетті.
№2 ішкі аурулар кафедрасы интерндерінің Ұстаздар күнімен құттықтауы
04 Қазан 2017
30 қыркүйек күні №2 ішкі аурулар кафедрасының интерндері кафедраның зейнеткерлерін Н.Г. Вятчинина, Л.П. Федорова, В.Г.Архипованы, Е.П. Сприндис, С.К. Казырованы Халықаралық қарттар күнімен және Ұстаздар күнімен құттықтады.
Көңіл айтамыз
04 Қазан 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры, профессор-оқытушылар құрамы санитарлық авиация бригадасының авиа апатының салдарынан қаза тапқан отбасылар:
Оқытушылар, рахмет сіздерге!
03 Қазан 2017
29 қыркүйекте бұрыннан келе жатқан дәстүр бойынша университетімізде «Ұстаздар күнін» және «Қарттар күнін» мерекелеуге арналған салтанатты концерт болып өтті.
Жүрек-қан тамырлары ауруларының алдын алу
03 Қазан 2017
26 қыркүйекте Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» жастар денсаулық орталығының белсенділерімен бірлесе орталықтың қатысушылары арасында жүрек-қан тамырлары жүйесі ауруларының алдын алуға арналған отырыс өткізді. 2017 жылы «Жүректі мықты қылдыр!» ұранымен Дүниежүзілік жүрек күні өткізіледі.
Байқау кеңесінің отырысы
03 Қазан 2017
2017 жылдың 2 қазанында келесі күн тәртібі қарастырылған Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің басшылығымен Байқау кеңесінің кезекті отырысы өтті:
Клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасындағы профессор Дэвид Вудстың мастер-классы
02 Қазан 2017
2017 жылдың 25 қыркүйегі мен 6 қазан аралығында академиялық ұтқырлық аясында клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасында Жаңа Зеландиядағы Evidence-Based Network өкілі