Онкологиялық диспансердегі емделушілер мектебі
02 Қазан 2017
2017 жылдың 22 қыркүйегінде Қарағанды ​​қ. «Облыстық онкологиялық диспансерінде» кезекті емделушілер мектебі ұйымдастырылып, өткізілді.
ҚММУ-дің денсаулық сақтау саласындағы, академиялық, ғылыми және мәдени ынтымақтастық туралы Ханой Медицина университетімен (Вьетнам) және Семей мемлекеттік медицина университетімен (Қазақстан) меморандумға қол қоюы
02 Қазан 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті 2017 жылдың 2-3 қазаны аралығында «МЕДИЦИНАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДІ ИНТЕРНАЦИОНАЛДАНДЫРУ» медициналық білім беру бойынша IV Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференциясын өткізуде.
Медициналық білім беру бойынша «Медициналық білім беруді интернационалдандыру» IV Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы
02 Қазан 2017
2017 жылдың 2-3 қазанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Медициналық білім беруді интернационалдандыру» атты медициналық білім беру бойынша ІV Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтуде.
Аристотель Университетінің (Грекия) профессоры Георги Каракулакистің ҚММУ-не академиялық ұтқырлығы
29 Қыркүйек 2017
Профессорлық-оқытушылық құрамның академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында 22.09-29.09.2017ж. аралығында жалпы фармакология кафедрасына Салоникидегі Аристотель атындағы Университеттің (Грекия) медицина мектебінің деканы профессор Георгий Каракулакис келді.
Бүкіләлемдік жүрек күні
29 Қыркүйек 2017
Бүкіләлемдік жүрек күні (World Heart Day) алғаш 1999 жылы Бүкіләлемдік жүрек федерациясының ықыласымен ұйымдастырылған. Бұл науқанды Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы (БДСҰ), ЮНЕСКО және басқа да маңызды ұйымдар қолдады. Алғашында бұл күн қыркүйек айының соңғы жексенбісінде өткізілген, ал 2011 жылдан бастап 29 қыркүйек – арнайы белгіленген күн болып табылады.
Облыстық соғыс ардагерлеріне медициналық көмек көрсету орталығында өткен қарттар күні
29 Қыркүйек 2017
28.09 2017 ж. сағат 12:00-де реаниматология, анестезиология және жедел медициналық көмек көрсету кафедрасының қызметкерлері, «Жалпы медицина»
БАЛТЫҚ СОТ-МЕДИЦИНА қауымдастығының СОТ МЕДИЦИНАСЫ БОЙЫНША КОНФЕРЕНЦИЯ
28 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 20-22-шіқыркүйегінде Таллинде (Эстония) BMLA 2017 –сот медицинасы бойынша Балтық медициналық-құқықтық қауымдастығының Халықаралық конференциясы өтті.
Вильнюс Университетінің (Литва) профессоры Вайва Хендриксонның ҚММУ-ге сапары
28 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 25 қыркүйегінде Вильнюс Университетінің (Литва) профессоры, ҚММУ құрметті профессоры Вайва Хендриксон ханым академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында ҚММУ-ге келді. Профессор 2017 жылдың 25 қыркүйегі мен 6 қазаны аралығында физиология кафедрасында «Жалпы медицина» мамандығының 2, 3 - курс студенттеріне дәріс беретін болады.
Аса қауіпті инфекциялардың алдын алу
28 Қыркүйек 2017
22 қыркүйекте Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» жастардың денсаулық орталығымен 3-5 курс студенттерімен «Аса қауіпті инфекциялардың алдын алу» тақырыбында зияткерлік ойын өткізді.
«Жындану: Түсіну. Вакциналау»
28 Қыркүйек 2017
22 қыркүйекте Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Ынталы студенттер клубымен» бірлесе ҚММУ-де «Бүкіләлемдік жындануға қарсы күрес күніне» арналған дөңгелек үстел ұйымдастырып, өткізді.