Тазалық кубогы
28 Қыркүйек 2017
22 қыркүйекте Орталық саябақта жыл сайынғы «Тазалық кубогы: студенттік лига» жастар турнирі өтті.
Бүкіләлемдік жүрек күні
27 Қыркүйек 2017
25 қыркүйекте Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Ы.С.К.» белсенділерімен бірге ҚММУ-де «Бүкіләлемдік жүрек күніне» арналған дөңгелек үстелін өткізді.
Хирургия және онкологиядағыинновациялық технологиялар
27 Қыркүйек 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің базасында Медициналық орталық жағдайында 25.09.17-29.09.17ж. аралығында Жапониядан келген профессор Йошихиро Носоның (Симане университеті, Симане қ., Жапония) халықаралық қатысуымен «Хирургия және онкологиядағы инновациялық технологиялар» шеберлік сабағы өтуде.
Қазақстан халқының тілдері күні
27 Қыркүйек 2017
Қыркүйектің 20 күні ҚММУ-дің № 4 жатақханасында Шет тілдер кафедрасының ұйымдастыруымен Қазақстан халқының тілдері күніне арналған мерекелік іс-шара өткізілді.
Біздің өлкеміздің қызықты табиғи объектілеріне сапар.
26 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 8– 10 қыркүйегіаралығында ҚММУ-нің басшылығының қолдауымен Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары және «Жалпы медицина» мен «МПІ» мамандығының 2-ші – 6-шы курс студенттерімен сапар жүзеге асты.
ҚММУ-не KazMSAстуденттік ұйымы арқылы Түркия, Румыния, Италия және Ресейден студенттердің келуі
25 Қыркүйек 2017
Ағымдағы жылдың шілде және қыркүйек айлары аралығында KazMSA студенттік ұйымы арқылы ҚММУ-не тәжірибеден өтуге Самара мемлекеттік медицина университетінен (РФ) Никита Рылякин мен Валерия Максымичев, сонымен қатар Гази университетінің
ТІЛ – ТАТУЛЫҚ ТІРЕГІ
25 Қыркүйек 2017
22 қыркүйек күні Қазақстан халықтарының Тілдер күніне орай ҚММУ орта медициналық қызметкерлерін дайындау факультеті Ерубаев көшесі, 32
ТІЛДЕР ДОС БОЛСА, ХАЛЫҚТАР ДА ДОС БОЛАДЫ
25 Қыркүйек 2017
Орыс тілі кафедрасында Қазақстан халқының тілдері күні өтe қызықты шараға айналды. «Тілдер дос болса, халықтар да дос болады»
Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университеті студенттерінің академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында оқуға келуі
22 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 17 қыркүйегінде Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінің 4 және 5 курсының 12 студенті ҚММУ-не 2017-2018 оқу жылы бойы академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында оқуға келді.
«Техникалық шығармашылық үйірмесіне» шақырамыз
22 Қыркүйек 2017
ХХІ ғасыр жаңа технологиялар ғасыры деп бекер аталмайды. Бүгінгі күні жаңадан келген мамандар үшін заманауи технологияларды шебер қолдану деңгейі еңбек нарығындағы сұранысқа ие болудың қажетті шарты болып табылады.