Профессор Маргот Зигердің ҚММУ қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргерлік ісі кафедрасына келуі
21 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 14 қыркүйегі мен 3 қазаны аралығында Германиядан сарапшыларды тарту бойынша жоба аясында SES(Аға сарапшылар қызметі) арқылы ҚММУ қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргерлік ісі кафедрасына профессор Маргот Зигер келді.
«Қоғамдық денсаулықты қорғау саласында мемлекеттік органдардың қауіпінің критерилері мен қызметін ұйымдастыру» семинары
20 Қыркүйек 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің базасында Түмен өңіраралық еңбекті қорғау орталығымен өткізілген Қоғамдық денсаулық сақтауды қорғау қызметінің ресейлік үлгісінің ұсынуы бойынша Ресей Федерациясымен бейнеконференциябайланысының режимінде семинар өтті.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру
20 Қыркүйек 2017
«МӘМС, Сұрақтар мен жауаптар» тақырыбындағы діңгелек үстел отырысы
20 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 18 қыркүйегінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде бизнес-құрылымдардың, Медициналық сақтандыру қорының, ҰҚП, Қарағанды қ. Маслихаты депутаттарының, «Нұр Отан» партиясының өкілдерінің
Сіздің денсаулығының өз қолыңызда!
18 Қыркүйек 2017
Туберкулез сырқаты көне заманнан келе жатқан сырқат түрі. Жөтел, қақырық бөлінуі, қан түкіру, азу секілді туберкулездің негізгі көріністерін Гиппократ, Гален, Авиценна сипаттаған. Көне заманның өзінде туберкулездің жұқпалы сырқат түрі екендігін болжаған.
Денсаулық фестивалі.
15 Қыркүйек 2017
ҚММУ Спорт клубыдене тәрбиесі курсымен медициналық реабилитология кафедрасыЖОО республикалық «Спорт фестиваліне» арналған спорттық іс-шараныөткізді.
«Жолашар»
15 Қыркүйек 2017
9 қыркүйекте Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ Спорт клубымен бірлесіп «Жолашар» дәстүрлі ойынынын өткізді.
Алло, біз таланттыларды іздейміз!
15 Қыркүйек 2017
9 қыркүйекте, Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ акт залында «Алло, біз дарындыларды іздейміз» жас дарындар дәстүрлі байқау-конкурсын өткізді.
«Жалпы медицина» мамандығының 3-курс студенттерінің Авиценна атындағы Бұхара мемлекеттік медицина институтында тәжірибеден өтуі
15 Қыркүйек 2017
Бұхара мемлекеттік медицина институты мен Қарағанды мемлекеттік медицина университеті арасындағы студенттердің сыртқы академиялық ұтқырлығы бағдарламасы аясында жүзінде жүзеге асыру мақсатында 2017 жылдың 22 маусымы мен 5 шілдесі аралығында ҚММУ «Жалпы медицина» мамандығының 10 студенті Өзбекстанның Бұхара қаласында болды.
«Ғылыми студенттік конференциясы»
15 Қыркүйек 2017
14 қыркүйек 2017 СҒҚ көрмесінің жоспары аясында жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасында кафедра ұжымы және интерндер ,СҒҚ-мүшелері қатысыумен «инфекция кезінде тері қабаттары бұзылуы» тақырыбына конференция өтті .