«Жолашар»

15 Қыркүйек 2017

9 қыркүйекте Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ Спорт клубымен бірлесіп «Жолашар» дәстүрлі ойынынын өткізді.

«Жолашар» - «Alma mater» қабырғасында бірінші курс студенттерінің танысуына көмек беретін  спортты-зияткерлік ойын.

Биыл «Жол ашар» ойынына студенттік 26 команда қатысты. Жақында ғана студент атанған 200-ден астам қыздар мен жасөспірімдер «станцияларды» табу үшін жылдамдықпен жарысты, дұрыс жауап үшін берілетін «жұлдызшаларға» шытырман сұрақтарға жауап берді.

Ойын қорытындысы бойынша ең жылдам және білімді командалар:

III орын – «Carpe Diem» командасы (ҚДС БжәнеФ факультеті);

IIорын – «Болашақ» командасы (ЖМ факультеті);

Ал «Жолашар 2017» спортты-зияткерлік викторинаның жеңімпазы болып «Сұңқар» (ҚДС БжәнеФ факультеті) командасы атанды.

Сонымен қатар, «Үздік форма, ұран және таңба» номинациялары бойынша «Non stop» және «Эспумизан» командаларына ынталандыру сыйлықтары берілді.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім