ҚДС, Б және Ф факультетінде «Білім күні»
13 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 7 қыркүйек күні қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация факультетінің деканаты ҚММУ Акт залында «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Фармация», «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы», «Мейіргер ісі» және «Биология» мамандықтарының 1 - курс студенттеріне арнап «Білім күнін» өткізді.
Қарағанды медициналық университеттің дәрігерлері халықты профилактикалық емдеп тексеру үшін өңірдің алшақтағы аудандарына бағыт алды!
13 Қыркүйек 2017
ҚММУ офтальмолог, гинеколог, УДЗ дәрігері, терапевт, хирург, стоматолог, рентген-зертханашы, клиникалықзертханашы және тағы да басқа мамандық иелері Қарағанды облысының аудандарына тағы да жол тартты.
Тюмень мемлекеттік медицина университеті ординаторларының ҚММУ-не академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында оқуға келуі
13 Қыркүйек 2017
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында ҚММУ Тюмень мемлекеттік медицина университетінің 1- оқу жылының 7 ординаторларының тобы келді.
«Вирхов» патологиясының 3D конструкторы - оқытудың заманауи тәсілдері
13 Қыркүйек 2017
Қазіргі таңда патологиялық анатомия кафедрасында патологиялық анатомияны тиімді оқу үшін Қазақстандық «SOMNIUM» компаниясы құрастырған заманауи теңдессіз компьютерлік бағдарлама – «Вирхов» патологиясының конструкторы табысты пайдаланылуда. Оның негізінде аурулар мен синдромдарды интерактивті моделдеу жатыр.
Erasmus+ International Credit Mobility бағдарламасы бойынша Пуатье (Пуатье қ., Франция) Университетінде PhDдокторанттың білім алуы
08 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 03 сәуірі мен 2017 жылдың 30 шілдесі аралығында 6D110100 «Медицина» мамандығының Бадыров Руслан Муратович 2-ші оқу жылы докторанты Erasmus+ International Credit Mobility бағдарламасы бойынша Пуатье (Пуатье қ., Франция) Университетінде оқып келді.
ҚММУ-дегі «Білім күні»
08 Қыркүйек 2017
2017 жылдың 2 қыркүйегі күні жалпы медицина және стоматология факультетінің деканаты ҚММУ Акт залында «Жалпы медицина» және «Стоматология» мамандықтарының 1 курс студенттеріне арнап «Білім күнін» өткізді.
ҚММУ докторанттарының Каролинск университетіндегі ғылыми тағылымдамасы
06 Қыркүйек 2017
Еуропадағы атақты медицина университеттерінің бірі (Флеминсберг, Швеция) Каролинск университетінің госпиталінде Жандос Муратович Койшибаев пен Лейла Мейрамовна Койшибаева 2017 жылдың 14-26 тамызы аралығында ғылыми тағылымдамадан өтті.
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің практикалық машықтар орталығы таңдаулы болып танылды!
05 Қыркүйек 2017
ҚММУ – тиісті клиникалық тәжірибе стандартына сәйкестікке (GCP) сертификатты Қазақстанда алғаш болып алды
05 Қыркүйек 2017
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтауМинистрлігі ФармацияКомитетінің Фармацевтикалық инспекторатыҚарағанды мемлекеттік медицина университетінің екі клиникалық базасынаТиісті клиникалық тәжірибе стандартына сәйкестіккесертификат берді.
Пуатье университетінің (Франция) профессорларымен кездесу
31 Тамыз 2017
2017 жылдың 29тамызында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің базасында профессорлар Поль Сейт және Бриджит Ванниердің (Пуатье Университеті, Франция) биологиялық бағыттағы кафедралардың қызметкерлерімен кездесуі өтті.