“Мейірбикелер қуаты: Денсаулық сақтау саласын жаңғырту энергиясы”
31 Тамыз 2017
2017 жылдың 21 тамызында ЭКСПО-2017 Финляндия павильонында ҚММУ серіктесі JAMK Университеті тарапынан (Финляндия) ұйымдастырылған «Денсаулық сақтау саласындағы білім беру. Мейірбикелер қуаты: Денсаулық сақтау саласын жаңғырту энергиясы» VIP-күні өтті.
Германияның "Klinikum Frankfurt"(ODER) медицина орталығындағы академиялық ұтқырлық
22 Тамыз 2017
2017 жылдың 26 маусымы мен 7 шілдесі аралығында Германияның қазіргі таңдағы қарқынды дамып келе жатқан "Klinikum FRANKFURT" (ODER) медицина орталығында өткен тəжірибеге біз, "Жалпы медицина жəне стоматология" факультетінің үшінші курс студенттері Айтбек Самат
ЛАТВИЯ УНИВЕРСИТЕТІНДЕ ОҚУҒА ГРАНТ
21 Тамыз 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті «Жалпы медицина» мамандығының 4- курс студенттерін Латвия Үкіметінің Латвия Университетінде (Рига қ., Латвия) 2017/2018 оқу жылының Күзгі семестрі бойы ай сайын шәкіртақы төленетін оқуға грантты жеңіп алуымен құттықтайды:
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бойынша оқуға тусу емтихандары 2017 ж.
21 Тамыз 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 15 тамыз бен 19 тамыз аралығында жоғаргы оқу орнынан кейінгі білім беру бойынша (магистратура, резидентура и докторантура) оқуға түсу емтихандары өтті.
«Жалпы медицина» мамандығының бакалавриат түлектеріне диплом табысталды
20 Тамыз 2017
Шілденің 27 және 28 күндері ҚММУ акт залында «Жалпы медицина» мамандығының бакалавриат түлектеріне салтанатты түрде диплом табысталды.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ! ҚММУ «TRANSITION TO AUTONOMY» ЖОБАСЫ БОЙЫНША ГРАНТТЫ ЖЕҢІП АЛДЫ!
10 Тамыз 2017
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ! ҚММУ «TRANSITION TO AUTONOMY» ЖОБАСЫ БОЙЫНША ГРАНТТЫ ЖЕҢІП АЛДЫ!
Алғыс сөздер үшін ҚММУ
08 Тамыз 2017
Біз, студенттер III курс Бухара мемлекеттік медицина институтының Өзбекстандық Азизбек Туксанов, Далер Сафаров, Зариф Рузиев, Сардор Атамурадов мамандықтары бойынша оқу-өндірістік практика "Көмекшісі емшара мейірбикесі" Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде.
Резидентура түлектеріне салтанатты түрде куәлік тапсырылды.
03 Тамыз 2017
2017 жылдың 26 шілдесінде ҚММУ Акт залында «Акушерия және гинекология, о.і. балалар акушериясы және гинекологиясы»
«Custodians» командасының жазғы мектебі
02 Тамыз 2017
20-29 шілде аралығында Жыланды ауылында жас кәсіпкерлерге арнайы AlmaU ұйымдастырған BastauCamp жазғы мектебі болып өтті! Жобаға еліміздің 12 аймағынан: Астана, Павлодар, Шымкент, Қарағанды, Ақтөбе, Рудный, Қостанай, Ақтау, Талдықорған, Орал, Алматы және Алматы облысынан келген 18-29 жас аралығындағы 105 адам қатысты.
Дүниежүзілік денсаулықсақтау ұйымының семинар-кеңес
01 Тамыз 2017
27-28.07.2017ж. Орталық негізінде Дүниежүзілік Денсаулық сақтау Ұйымымен Қазақстанда жұмыс істеушілердің денсаулығын қорғау сұрақтарына арналған семинар-кеңес өтті.