Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бойынша оқуға тусу емтихандары 2017 ж.

21 Тамыз 2017

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 15 тамыз бен 19 тамыз аралығында жоғаргы оқу орнынан кейінгі білім беру бойынша (магистратура, резидентура и докторантура)  оқуға түсу  емтихандары  өтті.

Биылғы жылы магистратура, резидентура және PhD докторантура мамандықтары бойынша оқуға түсу емтихандарын жүргізу тәртібіне өзгертулер енгізілді.

Магистратура және PhD докторантураға оқуға түсу емтихандарының  алғашқы кезеңі мамандық бойынша шет тілінде (ағылшын) және тест жүргізу мен әңгімелесу, докторантура бойынша мотивациялық эссе және болжамды диссертациялық жұмыс тақырыбын қамтыды.

Резидентураға түсу емтихандары кешенді тестілеу және объективті құрылымдалған клиникалық емтихан (ОҚКЕ), практикалық дағдылар Орталық базасында, онда үміткерлер білулері бойынша клиникалық дағдыларды қамтыды.

Магистратура бойынша - 95, докторантураға - 46 және 235 өтініш - резидентураға  қабылданды.

Емтихан сұрақтарының мазмұны мен жүргізілуі туралы ақпарат жоо-ның сайтында. тМамандық бойынша емтихан алдында түсіндіру жұмыстары жүргізілді, сонымен қатар апелляция сұрақтары мен тапсыру кезеңдері бойынша  емтиханының сұрақтарын рәсімдеу  өткізілді.