«Қазақстанға кельгеніме махаббат!»
26 Шілде 2017
Мен Қазақстанда ұмытылмас бір ай өткіздім. Мен осында басқа мәдениеттің адамдарымен таныстым, мен қала ішінде өте көп серуендедім және қаланың тарихымен таныстым. Мен саяжайдың барлық ескерткіштерін көріп шықтым. Олардың барынде тарихтары әр түрлі. Мен Қарағандының орталығында мешітте болдым.
Магистратура түлектеріне салтанатты түрде диплом тапсырылды
24 Шілде 2017
2017 жылдың 21 шілдесінде ҚММУ Акт залында ғылыми, педагогикалық және бейінді бағыттардың "Медицина", "Мейірбикелік ісі", "Қоғамдық денсаулық сақтау", "Фармация", "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы", "Медициналық-профилактикалық іс" және "Биология" мамандықтары бойынша магистратура түлектеріне салтанатты түрде диплом табысталды.
Оқытушылардың біліктілігін арттыру аясында өткізілген шеберлік сабағы
24 Шілде 2017
Молекулалық биология және медициналық генетика кафедрасында 10.07.2017 ж. -14.07.2017 ж. аралығында Е. А. Бөкетов атындағы ҚарМУ-дың қауымдастырылған профессоры Ишмуратова Маргарита Юлаевнаның қатысуымен "Биология" мамандығының оқытушыларына, кәсіби біліктілігін арттыруға мүдделі мамандарға арналған "Ботаника. "Өсімдіктер биотехнологиясы" бойынша шеберлік сабағы өткізілді.
Резиденттердің Қорытынды мемлекеттік аттестациясы
20 Шілде 2017
2017 жылдың 10-19 шілде аралығында резиденттерде, РЦОН және ОҚКЕ өткізілетін, тәуелсіз емтиханның екі кезеңінен тұратын Қорытынды мемлекеттік аттестациясы өтті. МБА комиисиясының шешімі негізінде 72 резидентке төмендегі сәйкес мамандықтар бойынша дәрігер квалификациясы берілді:
Магистранттардың қорытынды аттестатталуы
19 Шілде 2017
2016-2017 оқу жылында магистратураның ғылыми, педагогикалық және бейінді бағыттарының "Медицина", "Мейірбикелік іс", "Қоғамдық денсаулық сақтау", "Фармация", "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы", "Медициналық-профилактикалық іс" және "Биология" мамандықтары бойынша 43 магистерлік диссертация қорғалды.
Әскери ант қабылдау
18 Шілде 2017
2017 жылдың 16 шілдесінде Спасск кентінде курсанттардың Әскери ант қабылдау шарасы болып өтті. Биылғы жылы 141 курсант ант қабылдады. Шара Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Әнұранын орындаудан басталды.
Кітапханада дөңгелек үстел басында кездесу
17 Шілде 2017
2017 жылғы 1 шілдеде ҚММУ кітапханасы «Назарбаев Университеті кітапханасының электронды ресурстарды дамытудағы тәжірибесі» атты дөңгелек үстел өткізді. Кездесуге халықаралық кітапханашылар Reysa Alenzuela (Филиппиннан), анықтамалық бөлімнің сарапшы менеджері Paschalia Terzi (Грециядан), қоғамдық және әлеуметтік ғылымдар бойынша пән кітапханашысы келді.
Құттықтаймыз!
11 Шілде 2017
2017 жылдың 5-ші шілдесі қоғамдық денсаулық сақтау, медициналық- профилактикалық ісі, фармация және биология бакалавр мамандықтарының түлектеріне диплом берілді. ҚММУ осы жылы алғаш рет биология маманыдғының 12 бакалаврларын шығарды.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында келген шетелдік студенттерге арналған іс-шара
11 Шілде 2017
2017 жылдың 26 маусымында Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде халықаралық ынтымақтастық және Болон процесі бөлімінің ұйымдастыруымен академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында келген шетелдік студенттерге арналған іс-шара өтті.
Интернатура түлектеріне арналған салтанатты түрде диплом тапсырысы өтті
11 Шілде 2017
2017 жылдың 4 шілдесінде ҚММУ Акт залында «Жалпы медицина» мамандығы бойынша интернатура түлектеріне салтанатты түрде диплом табысталды.