ҚММУ жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының ассистенті Жүнісов Ержан Сейполұлының академиялық ұтқырлығы аясында АҚ Астана Медицина Университетіне сапары.
10 Шілде 2017
2017 жылы Қазақстанның Медициналық жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингісіндегі 2 орын
04 Шілде 2017
СурМУ Медициналық Институтындағы академиялық ұтқырлық.
03 Шілде 2017
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында, «Анестезиология және реаниматология» мамандығының 1- курс резидентура оқушылары, Сургут Мемлекеттік Университетінің Медициналық Институтында «Хирургиялық және терапевтік бағыттағы пациенттерде интенсивті терапия» циклі бойынша оқу мен практикадан өтті.
Академиялық ұтқырлық аясында Кострома мемлекеттік университетінің магистранттарын оқыту
03 Шілде 2017
2017 жылдың 30 мамырынан 30 маусым аралығында біздің университетте алғаш рет академиялық ұтқырлық аясында Н.А. Некрасов атындағы РФ БҒМ Кострома мемлекеттік университеті «Биология» мамандығының бірінші оқу жылының магистранттары Э.В. Марамохин және К.В. Малахова оқыды.
Шет тілдер кафедрасында«SpeakingEnglish» жазғы тілдік мектеп жұмысының аяқталуы туралы
30 Маусым 2017
Үштілде білім беруді дамытудың 2015-2020 жылдарға арналған Жол картасын іске асыру шеңберінде 12.06.17-26.06.17 аралығында ҚММУ шет тілдер кафедрасында«Speaking English» («Ағылшын тілінде ауызекі сөйлеу») жазғы тақырыптық тілдік мектеп ұйымдастырылды және өткізілді.
«Дәрігер тәжірибесіндегі шұғыл жағдайлар. Өзекті мәселелер»
28 Маусым 2017
19.06.2017 ж.мен 23.06.2017 ж. аралығында Қарағанды облысы Шет ауданының ОАА-сында №1 жедел және кідіріссіз медициналық көмек кафедрасының меңгерушісі А.Р. Алпысовамен жедел жәрдем дәрігерлері мен фельдшерлеріне, дәрігер-терапевттерге, жалпы тәжірибедегі дәрігерлер мен мейірбикелерге арналған 54 сағат көлеміндегі «Дәрігер тәжірибесіндегі шұғыл жағдайлар.
ҚММУ-нің «International Education Fair 2017» білім жәрмеңкесінде қатысуы
28 Маусым 2017
2017 жылдың 23-24 маусымында Астана қаласында Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің және «Халықаралық бағдарламалар орталығы» АҚ ұйымдастыруымен «International Education Fair 2017» халықаралық білім жәрмеңкесі өтті. Аталған іс-шарада Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті қатысты.
Жалпы медицина және стоматология факультеті«Стоматология» мамандығының 5-курс студенттеріне дипломдарды салтанатты түрде табыстау
28 Маусым 2017
23.06.2017 ж. ҚММУ мәжіліс залында «Стоматология» мамандығының студенттері түлектеріне арналған салтанатты шара болды.
Әйел құқығы мәселесі жайлы достық кездесу
28 Маусым 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қабырғасында «Ақжүніс» қыздар клубының ұжымы Қарағанды облысы бойынша тағдырдың ауыртпашылығына ұшыраған аналар мен олардың балаларына көмек көрсететін "Ана үйі" ҚҚ мен Қарағанды облысы сот орындаушылардың аймақтық палатасының маманымен кездесу өткізді.
Пуатье Университетінің (Франция) профессоры Патрис Ноданның Erasmus+ халықаралық кредиттік ұтқырлық бағдарламасы аясындағы ҚММУ-не академиялық ұтқырлығы
27 Маусым 2017
2017 жылдың 19 мен 23 маусым аралығында Қарағанды мемлекеттік медициналық университетіне Пуатье Университетінің (Франция) ғылыми факультетінің халықаралық қатынастар бойынша деканының орынбасары Патрис Нодан келіп кетті.