Педиатрлардың жазғы мектебі
26 Маусым 2017
№2 балалар аурулары кафедрасында 2017 жылдың 15-16 маусым күндері аралығында м.ғ.д., профессор, кафедра меңгерушісі Б.Т.Тукбекова жетекшілігімен алғаш рет тəжірибелік сабақ жазғы мектепте өтті.
Erasmus+ бағдарламасы аясындағы Пуатье Университетіне (Франция) академиялық ұтқырлық
22 Маусым 2017
Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының Пуатье университетімен (Франция) бірлескен жұмысы
22 Маусым 2017
11 мамырда Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінің Молекулярлы биология және медициналық генетика кафедрасына академиялық ұтқырлық бойынша Erasmus+ жобасының аясында Пуатье университетінен (Франция) профессор Поль Сеит пен профессор Бриджит Ванниер келді. Бұл үлкен жетістік және ол ең алдымен оқытушылардың қызығушылықтары мен серіктестікке дайын екендіктерінен айқындалады.
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНДАҒЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҚАТЫСУЫМЕН ІХ КАРДИОЛОГТАР КОНГРЕСІНЕ ҚАТЫСУ
21 Маусым 2017
Дипломдық жұмысты қорғау алғаш рет ағылшын тілінде өтті!
21 Маусым 2017
Дипломдық жұмысты қорғау алғаш рет ағылшын тілінде өтті!
Хабарландыру!
20 Маусым 2017
Букілресейлік “Умната” сайысында өткен “Білім берудегі құзіреттілік тәсілі” атты блиц-олимпиадада (2 дәрежелі диплом) женіске жетумен шет тілдер кафедрасының менгерушісі В.А.Бурмистрованы құттықтаймыз.
Шет тілдер кафедрасының ПОҚ академиялық ұтқырлығы
20 Маусым 2017
2017 сының жылдың маусым айының 5-9 аралығында академиялық ұтқырлық бағдарлама шеңберінде «Кәсіби-бағдарланған шет тілі» пәні бойынша Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетінде 5012000 – «Кәсіби оқыту» мамандығының 2-3 курс студенттері үшін ҚММУ шет тілдер кафедрасының меңгерушісі п.ғ.к. В.А. Бурмистровамен 8 тәжірибелік және 4 ОСӨЖ сабағы өткізілді. Сабақ өткізу барысында оқытушымен әртүрлі және тілдік емес ЖОО кәсіби-бағдарланған ағылшын тілі оқытудың инновациялы
«Қазақстан-2050» жалпыұлттық қозғалысының «Жастар дені сау болашық үшін» жобасының аясында «Екпе жүргізу: қолдау және қарсылық» тақырыбындағы пәнаралық дөңгелек үстел
19 Маусым 2017
2017жылдын 18-ші мамырында ЖИТС орталығының базасында пәнаралық дөңгелек үстел өтті, иммунология және аллергология кафедрасының ассистенті М Р Измайлович, жұқпалы аурулар және дерматология кафедрасының қатысуымен бірге «Қазақстан-2050» жалпыұлттық қозғалысының «Жастар дені сау болашақ үшін» жобасының аясында «Екпе жүргізу: қолдау және қарсылық» тақырыбындағы пәнаралық дөнгелек устел ұйымдастырылған.
"Аллергологиядағы шұғыл жағдайлар: дәрілік аллергиясы бар науқастарды жүргізу тактикасы" мастер-класы
19 Маусым 2017
2017 ж. 29 мамыры мен 2 маусым аралығында иммунология және аллергология кафедрасы кәсіби аурулар курсымен бірігіп, "Аллергологиядағы шұғыл жағдайлар: дәрілік аллергиясы бар науқастарды жүргізу тактикасы" атты мастер-класын өткізді. Өткізу мақсаты: аллергология және иммунологиядағы шұғыл жағдайларға байланысты кәсіби білімді жетілдіру және дәрілік аллергияға қатысты өзекті мәселелерді талқылау.
Проект "Сен жалғыз емессің!
19 Маусым 2017
2017 жылдың 18-ші мамырындаЖұлдыз жастар денсаулық орталығының волонтерлары иммунология және аллергология кафедрасының колдауымен"Қазақстан-2050" жалпыұлттық қозғалысыаясында,кішігірім көңілді бағдарламамен жәнесыйлықтарменоблыстық "Таңшолпан" балалар үйіне барып қайтты.