Бакалавриат «Биология»мамандығының тұңғыш түлектерінің дипломдық жұмыстарының сәтті қорғауы!
16 Маусым 2017
14-15 маусым 2017 жылы медициналық ЖОО-да алғаш рет 5В060700 «Биология» бакалавриат мамандығы бойынша дипломдық жұмыстар қорғалды. Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының отырысына төрайымы биология ғылымдарының кандидаты
Колоректалдық хирургияның өзекті мәселелері
16 Маусым 2017
Оқыту бағдарламасы аясында 2017 жылдың 29-30 мамырындаИ.М.Сеченоватындағы Бірінші Москва мемлекеттік медицина университетінде колоректалдық хирургия мәселелеріне арналған халықаралық конференция өткізілді.
Hugo Bragioniдің «Жобалық қызметті ұйымдастырудың әдістемесі. Зерттеу гранттарын алуға өтініш беру» тақырыбындағы мастер-класы
16 Маусым 2017
2017 жылдың 15 маусымында ҚММУ-де «Жобалық қызметті ұйымдастырудың әдістемесі. Зерттеу гранттарын алуға өтініш беру» тақырыбындағы мастер-класы өтті. Аталған мастер-класты Стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры Hugo Bragioni мырза өткізді.
Медицина қызметкерлері күнімен!
16 Маусым 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Медицина қызметкерлері күнін атап өтуге арналған салтанатты жиналыс өтті.
Қазақ тіліндегі анатомия
16 Маусым 2017
Енді анатомияны оқу оңайға түседі! Осы жылы анатомия пәнін мемлекеттік тілде оқуға мүмкіндік беретін «Anatomy in kazakh» атты жоба жарыққа шықты. Жобаның авторы – Жалпы медицина және стоматология факультетінің 2 - курс студенті - Куралбаева Перизат.
Халықаралық қатысумен патологоанатомдардың Ресейлік қоғамының V съезіне қатысу
13 Маусым 2017
2017 жылы 1-4 маусымда Челябинск қаласында (Ресей) Ресей қоғамы патологоанатомдарының халақаралық қатысуымен V съезі өтті. Съезд шеңберінде, патологиялық анатомияның өзекті мәселелері талқыланып, мастер-класстар өткізілді.
ҚММУ кәсіпкерлік білім енгізу бойыншы сараптамашылық топтың диагностикалық жұмысы
13 Маусым 2017
Қазіргі заманғы Қзақстандық жоғарғы оқу орындарында жаңа талаптар қойылған – студенттерге біріншісі кәсіпкерлік корпусқа керекті білімді, дағдыларды беру, екіншісі кәсіпкерлікке сыйымдылығын қалыптастыру
«Конфликтлерді басқару» Семинар – тренингі
13 Маусым 2017
2017 жылдың 6 маусым күні, ҚММУ қызметкерлеріне арналған оқу бағдарламасының аясында, Адами ресурстарын басқару департаментінің ұйымдастыруымен «Конфликтлерды басқару» тренингі өткізілді.
1-кезең Докторанттардың мемлекеттік қорытынды аттестаттауы
13 Маусым 2017
2016-2017 оқу жылында 15 докторант 3 "Медицина", "Қоғамдық денсаулық сақтау","Фармацевтикалық өндіріс технологиясы" мамандықтарының ғылыми және педагогикалық бағыты бойынша оқуын аяқтап, бірінші кезең-қорытынды мемлекеттік аттестаттаудан ойдағыдай өтті.
1-кезең Магистранттарды мемлекеттік қорытынды аттестаттау
13 Маусым 2017
2016-2017 оқу жылында 44 магистрант 7 "Медицина", "Мейірбике ісі", "Қоғамдық денсаулық сақтау", "Фармация", "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы", "Медико-профилактикалық іс" және "Биология" мамандықтары бойынша, ғылыми және педагогикалық, бейіндік бағыттар бойынша оқуын аяқтап, бірінші кезең-қорытынды мемлекеттік аттестаттаудан ойдағыдай өтті.