1-кезең Докторанттардың мемлекеттік қорытынды аттестаттауы

13 Маусым 2017

2016-2017 оқу жылында 15 докторант 3 "Медицина", "Қоғамдық денсаулық сақтау","Фармацевтикалық өндіріс технологиясы" мамандықтарының  ғылыми және педагогикалық бағыты бойынша оқуын аяқтап,  бірінші кезең-қорытынды мемлекеттік аттестаттаудан  ойдағыдай өтті.

МЖМС жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру және Типтік ережелеріне сәйкес білім алушыларды қорытынды аттестаттаудан өткізу докторантура білім беру бағдарламасы бойынша базалық және профильдік пәндердің мазмұнын көрсететін тест тапсырмалары дайындалды.

Екінші кезең – докторлық диссертацияларды қорғау Диссертациялық Кеңес кестесіне сәйкес өтеді.

МАҚ құрамы докторанттарға диссертациялық жұмыстарын жақсылап қорғап, ал кафедраларға өз беделін жоғары ұстап,  жоғары білікті мамандарды даярлауды тілейді!