1-кезең Магистранттарды мемлекеттік қорытынды аттестаттау

13 Маусым 2017

2016-2017 оқу жылында 44 магистрант 7 "Медицина", "Мейірбике ісі", "Қоғамдық денсаулық сақтау", "Фармация", "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы", "Медико-профилактикалық іс" және "Биология" мамандықтары бойынша, ғылыми және педагогикалық, бейіндік бағыттар бойынша оқуын аяқтап,  бірінші кезең-қорытынды мемлекеттік аттестаттаудан  ойдағыдай өтті.

МЖМС жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру және Типтік ережелеріне сәйкес білім алушыларды қорытынды аттестаттаудан өткізу магистратура білім беру бағдарламасы бойынша базалық және бейіндік пәндердің мазмұнын көрсететін тест тапсырмалары дайындалды.

Екінші кезең – магистрлік диссертациялар және жобаларды  қорғау 2017 жылдың  10 мен 13-ші шілдесі аралығында өтеді.

Диссертацияны және жобаларды қорғауға магистранттар диссертациялық жұмысты түптеуге, қысқаша реферат қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде, ғылыми жетекшінің  оң пікірінің болуы,  диссертация тақырыбы бойынша ғылыми конференцияда сөз сөйлеуі және плагиат дайындауы керек. Сонымен қатар, магистранттар диссертациялық жұмысқа рецензия, кафедралардың және ғылыми-сараптау комиссиясының  диссертациялық жұмысты қорғауға ұсыну туралы оң шешімін алуы қажет.

МАҚ құрамы және ҮКДФ деканаты магистранттарға жұмыстарын табысты қорғап,  шығарушы кафедраларға өз беделін  жоғары ұстап,  жоғары білікті мамандарды дайындауды тілейді!