Литвадан келген қонақтар.
13 Маусым 2017
8 маусым күні EXPO-2017-ге жол тартқан «Ratilio» кәсіби литвалық этникалық би тобы біздің қаламызда қонақ боп қайтты. Аталмыш кездесу барысында университетіміз Литваның музыкалық дәстүрімен танысып, тамсана тамашалады.
Эразмус+ бағдарламасы аясында «WELCOME» жобасы бойынша тренинг
12 Маусым 2017
29 мамыр мен 2 маусым аралығында Лиссабон Техникалық институты (Португалия) базасында жоғарғы білімді интернационализациялау бойынша серіктес мемлекеттердің ЖОО-ның қатысуымен тренинг өтті.
ҚММУ-нің Европалық Одақ жобаларының көрмесінде Европа күнін тойлау аясындағы қатысуы
12 Маусым 2017
2017 жылдың 31 мамырында Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті Астана қаласында өткен Европалық Одақ жобаларының Көрмесіне қатысты.
5th TheInternational Student Congress(ISC) of the Medical University of Graz (Austria)
09 Маусым 2017
2017 жылдың 25-27 мамырында Грац қаласында (Австрия) 5th ISC өтті. Ол шараға барлық дүниежүзі мемлекеттерінен 200-ден астам студенттер, магистранттар және PhD докторанттар қатысты.
Кәсіпкерлік білім беруді нығайту
08 Маусым 2017
Білім саласындағы кәсіпкерлік - білім беру саласында бұл жаңа инновациялық, креативті, иннициативті қызмет, бұл ұжымда халық арасында блім потенциалын қалыптастыру, макро және микро деңгейлерде әлеуметтік-экономикалық тиімділікке жету мақсатында жүргізіледі.
2017 еуропалық жобалардың көрмесі
08 Маусым 2017
2017 жылдың 30-31 мамыр айында Астанада еуропалық жобалардың көрмесі өтті. Осы шараға Қарағанды Мемлекеттік медицина университінің атынан e-PBLnet және TAME (Teaching against medical errors) жобасы ұсынылды.
Балаларды қуантудың ең тиімді тәсілі – оларды бақытты ету.
07 Маусым 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Конферансье» үйірмесінің студенттері Скендирова Азиманың басшылығымен 2017 жылдың 2 маусым күні «Таңшолпан» балалар үйінде болды.
Академиялық ұтқырлық жұмыс жасап тұр
06 Маусым 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті және Шота Руставели атындағы Батуми мемлекеттік университеті өзара ынтымақтастық меморандумына қол қойды. Осы ынтымақтастық нәтижесінде микробиология кафедрасының меңгерушісі С.Б. Ахметова және доцент Г.А. Абдулина Батуми университетіне оқытушылардың академиялық ұтқырлығы аясында шақырылды.
ҚММУ ӨКІЛДЕРІНІҢ БҮКІЛРЕСЕЙЛІК ҒЫЛЫМИ-ТӘЖІРИБЕЛІК КОНФЕРЕНЦИЯҒА ҚАТЫСУЫ
06 Маусым 2017
2017 жылдың 16-18 мамырында Мәскеу қаласында «Жұқпалы емес аурулар және Ресей халқының денсаулығы» тақырыбында Бүкілресейлік ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
Қарқаралы жеріндегі естелік орындарға саяхат
06 Маусым 2017
26.05.17. - 28.05.17ж. аралығында Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары мен кафедраның тарих үйірмесіне қатысушы студенттердің Қарқаралыға жолы түсті. Мақсаты – біздің өлкенің тарихи орындарын және Қарқаралы төңірегіндегі қызықты табиғи нысандарға бару болды.