Сургут мемлекеттік университетіндегi академиялық ұтқырлық
06 Маусым 2017
22.05.2017 - 26.05.2017 ж. аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша тамақтану гигиенасы, жалпы гигиена және экология кафедрасының профессоры Н.К. Смагулов Сургут мемлекеттік университетіне барып қайтты.
«Мейіргер ісі» мамандығы бітірушілері
05 Маусым 2017
2017 ж. 2 маусымында С. Сейфуллин атындағы театрда «Мейіргер ісі» мамандығы бойынша бітірушілерге дипломды табыс ету салтанаты өтті.
Полк марафондармен толықты!
05 Маусым 2017
3 маусымда Қарағандыда "Арманға жол" атты жеңіл атлетикалық жартылай марафон өтті.
Мамандандырылған аккредиттеудің аяқталуы
02 Маусым 2017
ҚММУ-де білім беру бағдарламаларын мамандандырылған аккредиттеу жөніндегі сыртқы сарапшылық топ келесі мамандықтар бойынша жұмыстарын аяқтады:
Түркі тілдес әлем елдері неврологтарының II Халықаралық Конгресі
02 Маусым 2017
2017 жылдың 26-27 мамырында Алматы қаласында С.Д. Асфендияроватындағы Қазақ Ұлттық Медицина Университеті базасында «Неврологтар ассоциациясы»ҚБ неврологтардың II ХалықаралықКонгресін өткізді. Мұнда Қазақстанның белгілі неврологтары және шетелден келген әріптестер қатысты (Әзірбайжан, Беларусь, Ресей, Қырғызстан).
Академиялық адалдық мәселелері бойынша өткен ІІ конференция
02 Маусым 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетініңстуденттерімен деканат қызметкерлері2017 жылдың 19-20 мамырыкүндері Астана қаласында өткен «Университетті басқару аясындағы академиялық адалдық мәселелері бойынша ІІ конференцияғақатысып қайтты.
Діни экстремизмнің алдын алу
02 Маусым 2017
Бүгінгі таңда экстремизм көптеген елдер үшін үлкен қауіп төндіріп, халықаралық мәселеге айналып тұр. Өкінішке орай, бұл тұрғыда біздің елімізде жастар тұрғындардың ең осал бөлігі болып табылады, ал студенттер болса деструктивті ықпалға душар болатын әлеуметтік категория ретінде қарастырылады.
Академиялық ұтқырлық
01 Маусым 2017
Академиялық ұтқырлық бағдарламасының аясында орыс тілі кафедрасының аға оқытушысы ф.ғ.к. Е.Р. Келлер-Дедицкая «Болашақ» Академиясында сабақ өткізді.
Баку қаласында өткен конференция
01 Маусым 2017
Әзірбайжан Республикасының астанасы Баку қаласында «Әзірбайжанның жас дәрігерлері» қоғамдық ұйымы ұйымдастырған «Медициның өзекті мәселелері» атты VI жыл сайынғы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция болып өтті.
«ТҰЛҒА» конкурсындағы жеңіс
01 Маусым 2017
22 мамырда, «Нұр Отан» ғимаратында IV халықаралық фестиваль - «Тұлға» музыкалды-шығармашылық конкурсының финалдық кезеңі болып өтті.